Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

včera jsme se v hornbachu potkali s Adrajem, nakoupili sanitační materiál a do Silvestra bude v kuchyni na chalupě dřez, voda a odpad :D 

Upraveno uživatelem Péťa
Opraven překlep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto úmyslně jsem se dnes potkal s Péťou, který se opět projevil jako PC guru - zachránce. Po té, co se mi včera na monitoru rozsvítil obdélník s textem (viz. příloha)
se mi orosilo čelo a já volal příteli na telefonu, co s tím. Slovo dalo slovo a ráno jsem vyjížděl směr Náchod s tím, že tam PC předám a někdy po Novém roce (až ho Péťa dá dokupy) si udělám znovu výlet a PC si odvezu. Po příjezdu do Náchoda ale Péťa navrhl úplně jiné řešení - dáš si kafe, já kouknu co a jak, nějakej starší disk tu snad i mám a pokud z toho tvýho mrzáka půjdou přehrát data, tak si PC zase odvezeš - co já tady s tím.

Stalo se jak řekl, data se přehrát povedlo a já cca po hodině upaloval zpět do Prahy včetně opraveného PC.

Tímto dík Péťovi za super vánoční dárek

PC disk.jpg

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Méďo, také jsem vás i s Pavlíkem rád viděl, bohužel to bylo trochu hektické. Ale výměna 160 GB za 3 TB by měla vyřešit nejen problém mrtvého disku, ale i s kapacitou :D

@Pe.Tr Nezdržuje, o Tobě se mi i zdá. Jak říká jedna nejmenovaná lopata z Vrchlabí, to by chtělo odborníka 😮

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ota tak je @brixtr , to poznam podle te samolepky, kterou jsem mu rozmlouval 😄😄😄😄😄, jinak Oto ja ted do satalic jezdim stribrnou 407 coupe, ja jen abys vedel az na tebe bliknu 😁

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...