Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

katalizátor


PANASONIX

Recommended Posts

Původně zaslal: čakom

O kolik bude větší spotřeba když oddělám kat?

Se mi vysypal:( Tak jsem ho prozatím vybouchal.

Budu muset něco sehnat v letě jdu na technickou.

[upravil dne 6.4.2008 čakom]

Zdravím,podle mě to nebude mít na spotřebu vliv. Lambda, co řídí spalování je před, ta to nepozná. Max. jestli máš druhou sondu za katalizátorem, tak by to mohlo hlísit nějakou chybu, jinak nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: koumes

Vykašli se na katik. Já ho mám venku a asi 10kw navíc.

v sedanu jsem měl jen obal katíku,ale že by jelo pomaleji oproti,když tam dali funglovku tak to bohužel ne.Jelo stejně a tišeji:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: čakom

Bude s uni katem zvuk stejnej nebo bude takovej plechovej:(?

kdyz se kat znovu nevysype tak bude ticho jako po pesine, taky jsem daval uni a pohoda, ale pro jistotu bych dal katalyzator s kovovou vnitrni mrizkou misto keramicke, je odolnejsi a nevysype se jako keramika

[upravil dne 15/4/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: čakom

Bude s uni katem zvuk stejnej nebo bude takovej plechovej:(?

kdyz se kat znovu nevysype tak bude ticho jako po pesine, taky jsem daval uni a pohoda, ale pro jistotu bych dal katalyzator s kovovou vnitrni mrizkou misto keramicke, je odolnejsi a nevysype se jako keramika

[upravil dne 15/4/08 Ferry]

tak to se musím poptat co ma ten co prodavaj v benexu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trubka průměr 50 mm nemá pokud není víc variant.

Včera jsem to měřil, protože chci taky navařit univerzál a ze strany od motoru má 59 mm a ze strany na výstupu má 56mm, ale tam je takové rozšíření, po něm ná trubka 45mm. Vše venkem, vnitřek nevím, rozdělaný jsem to ještě neměl.

Taky musíš ale před navařením najít nějaký kus trubky, univerzály bývají kratší. Origo po odřezání u konců má 45 cm, já jsem koupil plochý od Benexu v AutoKelly za 2500 Kč, mají průměr trubek 54-60 mm ale je dlouhý jen 33 cm.

Jinak mě se vysypal a už mě taky dost nebavil ten plechový zvuk, dak doufám že jak říká Ferry to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honzin

Trubka průměr 50 mm nemá pokud není víc variant.

Včera jsem to měřil, protože chci taky navařit univerzál a ze strany od motoru má 59 mm a ze strany na výstupu má 56mm, ale tam je takové rozšíření, po něm ná trubka 45mm. Vše venkem, vnitřek nevím, rozdělaný jsem to ještě neměl.

Taky musíš ale před navařením najít nějaký kus trubky, univerzály bývají kratší. Origo po odřezání u konců má 45 cm, já jsem koupil plochý od Benexu v AutoKelly za 2500 Kč, mají průměr trubek 54-60 mm ale je dlouhý jen 33 cm.

Jinak mě se vysypal a už mě taky dost nebavil ten plechový zvuk, dak doufám že jak říká Ferry to pomůže.

Já mám 50 mm měřil jsem to jen za katem (ale ještě to přeměřím, měřil jsem to na rychlo) Kus trubky mám nachystane z jinýho katu.

Jinak mě se vysypal a už mě taky dost nebavil ten plechový zvuk, dak doufám že jak říká Ferry to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi asi narychlo změřil tu trubku po zúžení co jde do středového výfuku. Bacha předek je fakt 58-59 mm, měl jsem to na zvedáku a protože na rozdílný vývody z katu a do katu jsem u univerzálů nenarazil, koupil jsem 58 mm a navařím to vzadu na ten rozšířený konec trubky a předek bude sedět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honzin

To jsi asi narychlo změřil tu trubku po zúžení co jde do středového výfuku. Bacha předek je fakt 58-59 mm, měl jsem to na zvedáku a protože na rozdílný vývody z katu a do katu jsem u univerzálů nenarazil, koupil jsem 58 mm a navařím to vzadu na ten rozšířený konec trubky a předek bude sedět.

Díky za upozornění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: stalmik

Katalyzátor mě taky čeká bohužel..

Vyber si tvar katalyzátoru + bjem motoru a stačí jen objednat. Já mám tady univerzální katalyzátor a už jsem byl dvakrát na emisích a pohoda be nějakého problému.;):super

Ahoj Oldo. No já vím, že máš UNI jen teď nevím co dřív :super Ale díkyza odkaz.. Určitě ho objednám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Jaký máte názor na na oválný katalyzátor z katalogu ELIT??

http://elitecat.cz/ArticleDetail.aspx?B=2&ActiveNr=VEX+CAT+BO55&TypNr=-1&NodeId=953027

Cena super, ale nemam obrázek :myslim

tezko delat nazor, kdyz je tam napsano jen toto :

Katalyzátor - univer. oválný

univerzální katalyzátor OVÁLNÝ - benzin - do 2000ccm - trubka 55mm

Dodavatel: VECTOR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: stalmik

Jaký máte názor na na oválný katalyzátor z katalogu ELIT??

http://elitecat.cz/ArticleDetail.aspx?B=2&ActiveNr=VEX+CAT+BO55&TypNr=-1&NodeId=953027

Cena super, ale nemam obrázek :myslim

tezko delat nazor, kdyz je tam napsano jen toto :

Katalyzátor - univer. oválný

univerzální katalyzátor OVÁLNÝ - benzin - do 2000ccm - trubka 55mm

Dodavatel: VECTOR

právě taky nevim co na to říct.. jaký máš na svém autí ty???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...