Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

katalizátor


PANASONIX

Recommended Posts

Začalo mi auto zespodu vydávat čím dál větší hluk,jako by někde netěsnil spoj.Koukl sem pod auto a zjistil sem že mám skoro uhnilou spojovací trubku katalizátoru s tlumičem výfuku,skoro celá dokal je tam prasklina asi 2mm.Těžko to pude asi zavařit,tak ted nevím,novej katalizátor orginál prej koštuje tak 30 000kč.Nedělají se i nějaký levnější repliky?Poradtě mi co s tím ať můžu zase Pažouta prohánět po naších úžasných silnnicích.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Olda607 : pche .. ale zkus narvat lešenářskou do staré ? Zvlášť, když každá má trochu jiný průměr :)

Neopravuju, flikuju !

Jak myslíš, každý si rozhoduje sám. Já jsem psal "šikula", tedy někdo, kdo si s tím pohraje. Mně to opravili pomocí výfukových trubek, odpovídajícího průměru. Když mi to vydrží dva roky, tedy 120 t. km, tak jsem spokojen. (za cenu cca 250 Kč)

Panasonix si opravdu může koupit neorigo katalyzátor za asi 3000 Kč. Je otázka, jestli to řeší jeho problém, když má urezlou trubku (a kat je OK).

[upravil dne 5.9.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: koumes

Vykašli se na katik. Já ho mám venku a asi 10kw navíc.

No to jsi to rozseknul, asi tam ten KAT na něco je, krom toho že neprojde emisema a technickou se za ním budou valit oblaka splodin který ty budeš dýchat taky. Opravdu dobrá rada, kopec problémů na TK a pocit že ušetříš 3 tisíce a že ti to přidalo pár KW navíc:bojim To že ti to přidá 10KW jsi vzal kde? tak možná 2KW a ani to nepoznáš.

[upravil dne 5/9/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koumes: vidíš, a já na svým střepu katík mám, ač ho tam mít nemusím. A 10 kW mi to neubralo, bo Favority a Š120 mě nepředjíždějí ;)

Koumesi, jinak dobrej výkřik ! Máš ještě nějaký ?

Jako, kašleme na ekologii je sice fajn, ale co dokázala se mnou udělat před 5 lety auta bez katů a čistej vzduch, za to té "ekologii" budu na celej život vděčnej ;)

Ale je to každýho boj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...