Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kryty okien


Montty

Recommended Posts

Původně zaslal: Montty

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: Montty

díky, díky.. to bolo rýchle :D

A taky byly dole rýchle... Mám je v garáži na 307

Dôvod?????

Bohužel jsou plastové a nikdy přesně nesedí při zavřeném okně - prostě za jízdy jsou hlučné (přesně nevím jak bych to popsal, ale netěsní a okolo nich profukuju vzduch a ten dělá ten randál). Zatím jsou v garáži, přemyšlým co na ně nalepit a okno pěkně těsnilo, ale aby zase šlo zavírat. U el. oken je pak problém když narazí dřív než se úplně zavřou, sjíždějí dolů. Ještě uvidím co s tím, kdyby měl někdo nějaký nápad, sem s ním.:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vlada

Já mam nalepovací od Peugeotu,Nalepují se na rám dveří,takže zavirání a odtvírání oken bez problému..Fakt úplně bez chybičky.Jsou v katalogu na stránkách Peugeotu...Nalepoval jsem to sám..Jednoduché a už mi to drží přes rok.....:D....:D

Můžeš sem hodit foto, nějak si neumím představit nalepený na rám dveří. Dííkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vlada

http://www.peugeot.cz/general/Brochures/order_form.php?id=9387f2d92593c088d76833e71e137c8e

Stáhni si ten katalog příslušenství.Je to tam docela pěkně vyobrazeno...:papa:papa

Ať na to koukám jak koukám, tam to pořádně vidět není. Možná je to nastavením počítače, ale všechno to tam splývá v jednu barvu, vidím jen kousky. Na autě focený, by bylo asi lépe vidět. Zkusím nafotiti, ty svoje, i když je mám teď dole. Ale díky za info, nenašel jsem tam vůbec ceník..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...