Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

natáčení zpětných zrcátek při zařazení zpátečky


chuck11

Recommended Posts

Poraďte plies jak nastavit u 407,aby se při zařazení zpátečky sklopilo zpětné zrátko tak abych viděl na obrubník,jak dělám co dělám tak na to nemůžu přijít.:myslim

POdle manuálu mám zařadit zpátečku,zvolit a seřídit zpětné zrcátka ,pak mám vozidlo zamknout(ale čím,skoušel sem zamikání co je na středním tunelu,ale nic,na kličku nic)co dělám blbě.Pokud to někdo umí nastavit a popsat kruček po kručku jak se to má dělat:papa:papa Diki moc;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpětná zrcátka, která se

automaticky skloní při zařazení

zpátečky*

Tato funkce po zařazení zpátečky

umožňuje řidiči vidět zem za vozidlem

(chodník, zeď…) při parkování

vozidla.

Předměty pozorované v

zrcátku řidiče a spolujezdce

jsou ve skutečnosti blíže, než

jak jsou viděny.

Je tedy třeba při odhadování

vzdálenosti vozidel přijíždějících

zezadu počítat s tímto rozdílem.

Výchozí seřízení funkce

Zařaďte zpátečku, zvolte a seřiďte

postupně levé a pravé zpětné

zrcátko.

Toto seřízední bude při zamknutí

vozidla uloženo do paměti.

Každý z dálkových ovladačů ukládá

do paměti jedno seřízení.

Sklonění zpětného zrcátka při

parkování

 zařaďte zpátečku,

 přesuňte ovladač A vpravo nebo

vlevo pro zvolení příslušného zpět-

ného zrcátka.

Zpětné zrcátko na příslušné straně se

skloní směrem dolů.

Chtěný návrat zpětného zrcátka do

polohy pro jízdu vpřed:

 vyřaďte zpátečku nebo posuňte

ovladač do střední polohy.

Při jízdě vozidla rychlostí vyšší než

15 km/h, vypnutí motoru nebo zařazené

zpátečce déle než 20 sekund dojde k

automatickému vrácení zrcátka do

polohy pro jízdu vpřed.

uf , tak snad to jde pochopit z tohodle:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Pe.Tr: Hele, já se domníval, že to funguje tak že zařadím zpátečku, nakloní se OBĚ zrcátka. Vyřadím zpátečku, narovnají se. Ovšem podle toho popisu musím při couvání ještě navíc přepnout přepínač na levé nebo pravé zrcátko a podle toho se ono (JEDNO) sklopí (nebo musím mít neustále přepnutý přepínač ovládání zrcátek). A ještě se narovnají při zpátečce zařazené více jak 20 sekund. To je pěkně debilní funkce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

To Pe.Tr: Hele, já se domníval, že to funguje tak že zařadím zpátečku, nakloní se OBĚ zrcátka. Vyřadím zpátečku, narovnají se. Ovšem podle toho popisu musím při couvání ještě navíc přepnout přepínač na levé nebo pravé zrcátko a podle toho se ono (JEDNO) sklopí (nebo musím mít neustále přepnutý přepínač ovládání zrcátek). A ještě se narovnají při zpátečce zařazené více jak 20 sekund. To je pěkně debilní funkce.

tohle jsem zkopnul z přiručky pro 407 takže ti nedokážu odpovědět:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, dobrý. Já jsem nebyl původním tazatelem, jen jsem komentoval, že tu funkci bych si představoval trošku jinak.

Peugeot má občas dobré nápady. Třeba mě fascinoval můj cyklovač stěračů (bez dešťového senzoru). Když auto stojí, spíná cca jednou za 8 sekund. Při jízdě do 80-90km/h jsou to 4 sekundy. Při vyšší pak 2 sekundy. (časy jsou orientační)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Z popisu není jasné co to je ovladač A. Jestli ovladač nastavení zrcátek? Mně to funguje na blinkr+zpátečka. Poloha se nastavuje v tom režimu.

Ovládač tu je myslený ten, ktorým ovládaš nastavovanie ľavého alebo pravého spätného zrkadla, na 407ke to funguje takto, na starších 607 tak ako si popisoval. Takisto to funguje aj na nových 607 CAN/CAN, musíš prepnúť ovládač doľava alebo doprava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si myslel že už blbnu, když jsem zkoušel nastavit zrcátka na zpátečku podle manuálu. Ne a ne a nejde mi to! Pak jsem si všiml, že je u textu malá hvězdička a dole je poznámka "podle verze". Protože mám výbavu Executive, začal jsem porovnávat v katalogu odlišnosti mezi moji verzí a Dynamic-em. O odlišné funkci zrcátek ani slovíčko. Tak blbnu, nebo mám jen málo informací? Doufám, že to druhé!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě spíš štve, že se v manuálu popisuje spousta funkcí jako by to byl standard. Máš elektricky naklápěné zrcátko - můžeš si ho nastavit se zařazenou zpátečkou. Ale když se tím prokoušeš a postupně uděláš všechny kroky, zůstane ti to nastavení i při jízdě dopředu. "Aha, tak já to nemám".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám dynamic a ještě jsem to měl zakázané v PC. Přes diagnostiku mi to zaktivovali (zajímavé že tam ta funkce byla jako ve výbavě). Ale stejně mi to nejde. Blinkr jsem nezkoušel, protože v manuálu nic o blinkru není.

Takže závět - já to taky nemám. Viz můj původní příspěvek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...