Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 306


ispider

Recommended Posts

Zdravím,poradí mě někdo s problémem??Mám peugeot 306 1,6 rv. 95.Jel sem domů a začala mě prokluzovat spojka.Pak už nešlo ani řadit.Kontroloval sem olej v motoru a asi vytekl.Nevím,jak se kontroluje v převodovce,ale mohl vytéct i s ní.Motor startuje,ale spojka je tvrdá a nejde řadit.Vyplatí se to ještě opravit??A co s tím může být??Nebo to má prodat?Děkuji za jakoukoliv pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochybuju, že tyto dvě věci spolu mají souvislost. Co se týče spojky, nedělal bych s toho tragédii. Je to běžná spotřební věc, kterou musíš tak jako tak časem měnit. Co se týče motoru, tak s největší pravděpodobností bych řekl, že ti pažout tak trochu žere olej a ty sis toho dříve nevšimnul. Kdybys měl proraženou vanu, tak bys nastartoval jen jednou... Vícekrát by se ti to už asi nepodařilo. Navíc bys to ze spoda musel vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové myslí,že by to mohlo být i bufero.No každopádně mám domluvený servis,tak to tam odtahnu a uvidíme.Jinak ten porouchanej pazout je brachuv,já mám 206 a mám ho zatím v pohodě,je taky o 5let mlačí....Dám vám pak vědět po opravě,čím ta porucha byla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...