Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dily na P406, kde sehnat


bigpoint

Recommended Posts

Guest servisman

je mi to jasný ono není problém koupit jen samostatnej ten zadní a vyměnit jej chce to šikovnost,starý se dá vyndat o to není problém ale nový jedině zmrazit a to nahřát a pak vlisovat.Ten samostatnej silenblok je SA2001015 cena je 380 Kč ,ale chci se na něj ještě pořádně podívat zdyli je to on ,ono se to šuplerou blbě měří na motoru

takže tu samou má co jsem našel podle obj.čísla 1806.34

406

406 restyl

806

807

Expert 1 & 2

[upravil dne 28/4/09 honza406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

tak jsem dnes koukal na tu ojničku ten malý je KO chce to nový,ten velký je dobrý.Jinak jsem opsal si čísla pro ostatní kdyby náhodou.

Malá má napsáno na gumě 9633919880 což je tento http://eshop.autobenex.cz/search.asp?EXPS=sa2001015&STP.x=0&STP.y=0

a velký je na něm M3108 O a pod tím další č. M3109 B.

Při té příležitosti jsem i dotáhl ten hlavní na kterém je to vše položeno a byl VOLNÝ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze shodou okolnosti jsem ted taky menil ten mensi silentblok v tom drzaku na obrazku vyse pod cislem 1 a samotny silent blok me stal se slevou od mp autodily (berou elit) cca 300kc sice ten novy silent blok byl kratsi ale podklozky to spravily prumer valecku byl stejnej akorat trochu kratsi ale nicemu to nevadi. Me to delalo to ze pri jizde pri seslapnuti nebo pusteni plynu mi to bouchalo o kastly. Ted uz je klid... Prej se to jmenuje akce/reakce ci tak nejak. Moc to mu nerozumim ale sehnat no problema... klidne muzu zavolat zname do mp autodily a to obj. cislo toho mensiho silentbloku zjistit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

volat mu nemusíš já si číslo opsal z toho silenbloku když jsem to měl venku a přeměřoval si jej ,jinak číslo jsem uvedl výše 9633919880 což je tento http://eshop.autobenex.cz/search.asp?EXPS=sa2001015&STP.x=0&STP.y=0

takže není problém sehnat ;)

jinak takto vypadá ta ojnička ;)

[upravil dne 29/4/09 honza406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... tak se taky přidám... dnes sem měnil ten menší silentblok, koupil jsem v Autobenex jak zde bylo uvedeno.... A hle, ten starý byl menší, takže jsem ten nový musel seříznout, aby mi vešel do vidlice :roker cena příjemná.... 330,- Ale koupil jsem tak tak... prý je to velmi nedostatkové zboží :ticho

[upravil dne 5/5/09 Slayer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak buďte rádi,že máte benzíny...:super, na HDi se ty silentbloky ojničky nedodávají (ani jeden) a ten malý z benzíňáků tam nepasuje (je menší), ten větší má u HDi jiný tvar--lichoběžník-- :bacha

takže nová ojnička za necelé dva litry v benexu (nechtěl jsem tam pasťařit jiný--neorigo--silentblok,ať mi pak nevibruje celé auto), v kelly je levnější o něco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...