Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spojka


RychJ-1

Recommended Posts

Chci se zeptat jaká je možnost nastavení spojkového pedálu ? Myslím tím nastavení horní hranice pedálu. V 307 mám ten pedál docela vysoko a při popojíždění,když člověk neustále řadí je to docela nepohodlné, protože musím mít nohu skoro ve vzduchu, nebo špičku hodně nakloněnou k holeni.

Má to někdo stejně, nebo to už řešil ? :myslim

Stačilo by dát pedál o cca 3cm dolů,tedy jeho horní hranici.

Díkes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RychJ-1

Původně zaslal: MPavel

Nejsem si jist, ale pedál jako takový nijak nenastavíš. Jsou tam napevno...

A co takhle si odsunout sedačku více dozadu...

Je mi jasné, že jeden konec pedálu je napevno...Ale myslel jsem konec, který sešlapuješ...

Jedině ušvajcnout a přivařit o 3 cm níže... :D

To ale nepůjde, protože zase o ty 3 cm nevyšlápneš spojku, protože se zasekne o podlahu. Mohlo bys mít problémy s řazením i když ty 3 cenťáky není tolik, ale radši doporučuji si lépe seřídit posaz za volantem....

[upravil dne 3.9.07 MPavel]

[upravil dne 3.9.07 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Původně zaslal: RychJ-1

Původně zaslal: MPavel

Nejsem si jist, ale pedál jako takový nijak nenastavíš. Jsou tam napevno...

A co takhle si odsunout sedačku více dozadu...

Je mi jasné, že jeden konec pedálu je napevno...Ale myslel jsem konec, který sešlapuješ...

Jedině ušvajcnout a přivařit o 3 cm níže... :D

To ale nepůjde, protože zase o ty 3 cm nevyšlápneš spojku, protože se zasekne o podlahu. Mohlo bys mít problémy s řazením i když ty 3 cenťáky není tolik, ale radši doporučuji si lépe seřídit posaz za volantem....

[upravil dne 3.9.07 MPavel]

[upravil dne 3.9.07 MPavel]

Já mám pocit, že si vůbec nerozumíme...:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale určitě ti rozumí, spojka bere skoro ve všech pažoutech skoro nahoře. Sedadlo se vždy seřizuje podle spojkového pedálu, i když spojku vyšlápneš uplně nohu by jsi měl mít stále mírně pokrčenou, ne napnutou, potom seřídíš teprve opěradlo a volant aby jsi ně něj dostal tak jak máš a aby byl posez pohodlný.

Když budeš sedět kousek dál, nebudeš muset nohu tolik zvedat, víc s tím nevymyslíš

[upravil dne 3/9/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, jasně..Přesně tak mám sedadlo nastavené,ikdyž sešlápnu spojku mám nohu mírně pokrčenou...Ale právě když tu spojku chci sešlápnout, tak musím nohu skoro zvednout z podlahy, nebo špičku hodně přitáhnout k holeni... Proto se ptám, jestli nejde spojkový pedál seštelovat...Tedy ten konec který sešlapuješ spustit o cca 3cm dolů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RychJ-1

Jasně, jasně..Přesně tak mám sedadlo nastavené,ikdyž sešlápnu spojku mám nohu mírně pokrčenou...Ale právě když tu spojku chci sešlápnout, tak musím nohu skoro zvednout z podlahy, nebo špičku hodně přitáhnout k holeni... Proto se ptám, jestli nejde spojkový pedál seštelovat...Tedy ten konec který sešlapuješ spustit o cca 3cm dolů...

Normálně to nejde určitě, možná jde regulovat výška brzdového pedálu, ale u spojkového máme smůlu, taky bych to bral, to že bere až nahoře někdy zpusobuje problem při rozjiždění když někde potřebuju vystřelit pryč. Ale už si začínám zvykat:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...