Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Montáž parkovacích čidel


VenaS

Recommended Posts

Dostala se mi do rukou sada parkovacího asistenta, její součástí jsou čtyři čidla, která je nutno zabudovat do zadního nárazníku. Samotné čidlo je váleček o průměru20mm s osazením dlouhý 25mm s vyvedeným kablikem směrem dozadu. V sadě je přiložena i frézka, kterou se pěkně vykrojí přesná díra do plastového nárazníku. A vtom je ten problém. U mého SW je nárazník z vnitřní strany přesně kopírován železnou profilovanou výztuhou v celé délce nárazníku. Asi mi nezbyde než to provrtat skrz.

Už to někdo skoušel?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, tys myslel jinou lištu. 307sw tam nic takového nemá. Prostě celé plechové dveře. Jediný kus plastu je ta lišta nad SPZ. To jsem si myslel, že myslíš ty.

Ale i kdyby tam ta lišta byla, tak by to asi nefungovalo tak jak má, protože 307 má dobře 10cm širokou hranu zadního nárazníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Nojo, tys myslel jinou lištu. 307sw tam nic takového nemá. Prostě celé plechové dveře. Jediný kus plastu je ta lišta nad SPZ. To jsem si myslel, že myslíš ty.

Ale i kdyby tam ta lišta byla, tak by to asi nefungovalo tak jak má, protože 307 má dobře 10cm širokou hranu zadního nárazníku.

možne to je , 406 ma snad jen 5cm přesah abez problemu , tech 10 je možna dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je namontováno. Pro dvě prostřední čidla mají v tom železném profilu připravené otvory a těm krajním nic nevadí. Nejhorší byla drátovačka, dostat kabliky z podběhu za čalounění kufru. Po chvilce zkoumání jsem zjistil, že tam má výrobce taky připravenou gumovou průchodku. Funguje to pěkně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VenaS

Už je namontováno. Pro dvě prostřední čidla mají v tom železném profilu připravené otvory a těm krajním nic nevadí. Nejhorší byla drátovačka, dostat kabliky z podběhu za čalounění kufru. Po chvilce zkoumání jsem zjistil, že tam má výrobce taky připravenou gumovou průchodku. Funguje to pěkně.

Mužeš to vyfotit? Taky o tom uvažuji a rád bych viděl jak to vypadá. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VenaS

Už je namontováno. Pro dvě prostřední čidla mají v tom železném profilu připravené otvory a těm krajním nic nevadí. Nejhorší byla drátovačka, dostat kabliky z podběhu za čalounění kufru. Po chvilce zkoumání jsem zjistil, že tam má výrobce taky připravenou gumovou průchodku. Funguje to pěkně.

Co dodat.:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...