Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nejde tachometr


Ladman

Recommended Posts

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: padro

a dneska to zase urobilo:bacha presne ako cez kopyrak a zaujimave ze aj presne v tych miestach ako minule :myslim asi je tam rusicka na moj tachometer :D,.. prejdenu vzdialenost to meralo.

[upravil dne 3.11.2008 padro]

pokud se nacitaji dal kilometry a nefunguje jen rucicka rychlomeru, je problem v budicich - rozebrat, propajet a melo by byt po problemu

V tomhle pripade je cidlo v poradku

ferry mozes mi povedat co stoji take nove cidlo? lebo mne ani tie km nenacitavaju. najlepsie v elite, tam uz mam skusenosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vdacny

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: padro

a dneska to zase urobilo:bacha presne ako cez kopyrak a zaujimave ze aj presne v tych miestach ako minule :myslim asi je tam rusicka na moj tachometer :D,.. prejdenu vzdialenost to meralo.

[upravil dne 3.11.2008 padro]

pokud se nacitaji dal kilometry a nefunguje jen rucicka rychlomeru, je problem v budicich - rozebrat, propajet a melo by byt po problemu

V tomhle pripade je cidlo v poradku

ferry mozes mi povedat co stoji take nove cidlo? lebo mne ani tie km nenacitavaju. najlepsie v elite, tam uz mam skusenosti :)

na vrakaci cca 500 , nove v peugeotu od 1500 do cca 2500, to drazsi je zrovna ve starsich 406 co mame my dva ;) ( nahradu jsem nikde prodavat nevidel) Ale nejdrive bych prohlidl jen to ozubene kolecko nahonu cidla, byva obrousene, to stoji nove v peugeotu 170Kc

[upravil dne 4/11/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to:vdacny ak by som menil tak by som ti ho dal, ale ked hovoria ze to v cidle nebude... dneska som urobil asi 200km a bez problemov, ak to bude robit castejsie tak sa na to pozriem, mozno som tam nieco poskodil ked som daval tie chromove ramiky do budikov :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: vdacny

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: padro

a dneska to zase urobilo:bacha presne ako cez kopyrak a zaujimave ze aj presne v tych miestach ako minule :myslim asi je tam rusicka na moj tachometer :D,.. prejdenu vzdialenost to meralo.

[upravil dne 3.11.2008 padro]

pokud se nacitaji dal kilometry a nefunguje jen rucicka rychlomeru, je problem v budicich - rozebrat, propajet a melo by byt po problemu

V tomhle pripade je cidlo v poradku

ferry mozes mi povedat co stoji take nove cidlo? lebo mne ani tie km nenacitavaju. najlepsie v elite, tam uz mam skusenosti :)

na vrakaci cca 500 , nove v peugeotu od 1500 do cca 2500, to drazsi je zrovna ve starsich 406 co mame my dva ;) ( nahradu jsem nikde prodavat nevidel) Ale nejdrive bych prohlidl jen to ozubene kolecko nahonu cidla, byva obrousene, to stoji nove v peugeotu 170Kc

[upravil dne 4/11/08 Ferry]

ferry: ja som to cidlo mal vybrate, presne podla tvojich rad v inom prispevku :super:super:super:super . ale nic tam nebolo zodrate, aspon vizualne, vsetko bolo viacmenej v dobrom stave, kontakty ciste.... a stale nejde te ukazovatel rychlosti. Ale cez vikend, ak sa nic nezmeni, mam schodzku s chlapikom co ma p406 z ANGlicka, tak to skusim prehodit, skusim aj palubovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: padro

to:vdacny ak by som menil tak by som ti ho dal, ale ked hovoria ze to v cidle nebude... dneska som urobil asi 200km a bez problemov, ak to bude robit castejsie tak sa na to pozriem, mozno som tam nieco poskodil ked som daval tie chromove ramiky do budikov :roll

Diky, man... . Hlavne ze to ide. :papa:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

normalne mi zacalo ukazovat rychlost a celkom dlho, asi 5km uplne v pohode a potom zase nula :) .... na druhy den zase v pohode a potom nic.... a tak to ze rucicka ozila, pripisujem nizkym teplotam vonku.... cim to je ze ked je to studene tak to ide...a ked sa to ohreje je to v pecku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mxread

Ahoj.neviete mi niekto poradit aky typ diody na miesto D8 vzadu na budikoch?

Tachometer mi tiez nesiel, rozobral som, a vidim prasknutu diodu D8. Neviete mi poradit typ tej diody? Dakujem

odfotil som: http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=6b6774a6a629693ca300a6293da005c8

[upravil dne 10/1/09 mxread]

bude tam jen nejaka obycejna usmernovaci 1N4007 napr. muzu se podivat v utery na vyndane budiky co mam doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

bude tam jen nejaka obycejna usmernovaci 1N4007 napr. muzu se podivat v utery na vyndane budiky co mam doma

1N4007 to je ta vacsia cierna... na fotke co som posto je pretrhnuta ta mala \"cervena\".. ale moc by si mi pomohol keby si sa vedel kuknut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...