Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika závady


Dress

Recommended Posts

Napsán autorem voštík

hm.. to asi ne... peu se myslim umi odvzdusnit samy.. Teda pokud tam neni kapsa jaxvina....

No nevim, kazdy peu ma aspon jeden odvzdusnovak, vetsinou dobre schovane ze si jich ani nevsimnes. Odvzdusnovak na hadicich do topeni je klasika, a pak jsou jeste odvzdusnovaky na odvzdusneni hlavy. Na me 306 td je tak dobre schovany pod intercoolerem ze sem myslel ze tam neni.

Jinak mi se taky ztracela voda, taky asi pul litru na tisic a nemohl jsem na to prijit.

Byl to prorezively chladic (zevnitr) a prosakovalo to stranou ku sahare ze to nebylo videt. A to je moje 306 rok vyroby 98 a chladic byl totalne ztrouchnively. A bourane to nebylo, takze originale pieces.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Únik chladicí kapaliny a netěsnost chladicí soustavy se nejlíp pozná tak, že se zajede do servisu, kde maj tlakovačku chladicího okruhu - např. www.autovasenda.cz ...

Tam prostě natlakují chladicí okruh, a hned je vidět, kudy to mizí. Hledat to \"jen tak\" je opruz, a na malé úniky schované v nepřístupných místech se nepřijde.

Jinak, ta chladicí soustava se sama neodvzdušní, od toho jsou tam odvzdušňováky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega měl stejný problém (ne s peu, tuším má Sonatu), tlaková zkouška za 600,- nic neukázala, prý to je těsnění pod hlavou a únik je tak malý, že se kapalina stačí spálit, takže není vidět klasický bílý hnus na víčku plnícího otvoru oleje. Oprava tak 9-12k (prý se při tom mění i řemen a kladka, event. se něco najde na ventilech...), doporučili mu to nechat tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...