Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Xenony


M.a.R.i

Recommended Posts

Tak jsem dneska dával xenony do auta. Šlo to celkem hladce, zabralo to cca 2-3h.

zkušenosti: Ballast na xenonech malinko píska, slyšitelné po otevření haupny, jinak nic slyšet není. Xenony celkem ruší radio signál. Když máte nalazenou stanici se slabým signálem, po zapnutí světel se stanice téměř ztratí

Zde jsou nějaké fotky, časem přidám foto za tmy. Je to focený mobilem,takže nic moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to kujon106: taky ti ty xenony rušily příjem rádia? Před chvilkou sem s nima absolvoval první jízdu za tmy. Je celkem nezvyk jak se okamžitě přepnou světla na dálkový a není tam prodleva jako u klasický vláknový žárovky. Ale můžu se přiznat,že jsem čekal něco víc, svítí to pěkně,ale není to zas takový rozdíl. Dálková světla mi přijdou celkem slabé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příjem rádia mi nerušily, pouze když sem je zapínal, tak se mi z důvodu většího nárazovýho odběru vynuloval teploměr :) jinak co se týče svítivosti, tak na potkávačky je to narozdíl od halogenu jako nebe a dudy, teď jak mám v autě zpět normál žárovky tak sem v noci takřka slepej, protože to svítí opravdu mizerně. Na dálkový už to zase takovej rozdíl není, ale to je samozřejmě dáno tím že to je hid sada a né plnohodnotnej bixenon a k němu uspůsobená parabola, skla, atd. Každop. v noci sem já osobně jezdil pouze na tlumený :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Přestavbu jsem již také absolvoval i když jenom H7 (pro Peugeot 406 new).

K pískání: mě nepískají, to nevím čím by mohlo být.

K rušení rádia...stačilo mi kolem balastu udělat krabičku z AL plechu a ti spojit s kostrou - odrušit zemí...pak to přestalo :-)

Ale nevím jak to vyřešit u tebe!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

nu, koukam, ze to neni legrace s xenony. na nove auto jako mam ja, bych to asi radsi nechal udelat nekde odborne... za 1. sem levej a za 2. sem levej :D

prekvapila me i cena, 5000,- je docela dobry, nekdo mi rikal o 15tisicich, ale verim, ze i takove se daji koupit...

mno prestavbova sada H7, ktera ohledne montaze obnasi zhruba toto : najit svetlomet na aute, vyndat starou zarovku H7, dat misto ni vybojku s patici H7, prichytit napajeci jednotky v blizkosti svetel ke kastli a pripojit dva dratky opatrene konektory na stavajici konektor puvodni zarovky H7, se daji snadno sehnat kolem 3000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Georginho_cz406 : Díky za tip. Už mi to řeklo několik lidí,že se bude muset balast ukostřit. Musím na to kouknout,ale zdá se mi,že je celej obalenej v gumě. Asi na tom něco bude,když píšeš,že ti to pomohlo. Jinak s tím pískáním, je to téměř neslyšitelné, jenom když je vyplý motor a otevřená haupna, samozřejmě,že to dělá jenom při zapnutých světlech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...