Jump to content
Sign in to follow this  
TycoonX

Help otáčky Mi16 (BX 16V)

Recommended Posts

Zdravim..dlhšiu dobu ma trápi jeden problém s motorom..je tam problém s otáčkami, vymenený a nastavený spínač na klapke,váha vzduchu ako nová...napriek tomu nemá motor úplne pravidelný chod,otáčky trochu kmitajú, 2. Po naštartovaní vybehnú otáčky na 1500 a padnú na 1000,po vytočení otáčky padajú pomaly..asi 1000 za sekundu alebo aj pomalšie..až po 1500 potom padajú ešte pomalšie.. 3.pri vytočení nad 6500 motor zdechne..treba počkať asi 20 minút a potom zhodiť,nahodiť relátka...hrôza..videl to niekedy niekto? vie niekto čo s tým? :myslim

post-0-14109596338667_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě pomohly nové svíčky.. Bosch. Staré se zdály v pohodě, měly najeto jen cca 10tis km, neprobíjely, elektrody neopálené. Pak jsem dal Brisky, s těma to cukalo nejen na volnoběh, ale i za jízdy (při jízdě s konstantním plynem), absolutně nepoužitelné. tak jsem koupil nove Bosch a OK.. A co kabely a rozdělovač?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dole pod alternátorem někde o olejového filtru je na bloku motoru snímač klepání. Podívej se jestli nemá utržené dráty. Bez signálu ze snímače klepání jede tento motor vždy špatně.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×