Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

605 3,0 V6


Stehhno

Recommended Posts

A jake mas na mysli? Spotrebu? Ja jezdim za 8 litru a nijak to nesetrim. Predjizdeni, po dalnici s plynem na podlaze (vytahl jsem z toho 195 - Dydzej mi nechtel verit). Taky jsem spis chtel 2.5, ale byla 2.1, tak jsem vzal, co bylo. A jsem spokojenej.

K te 3.0 V6 - slysel jsem i strasnejsi cisla, co se tyce spotreby, proto jsem nadhodil tohle tema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znám má V6 na plyn a nešetří to. Spotřeba okolo 15l na sto, ale jede to jako ďábel.

Já jsem se svým dvoulitrem spokojen, ale kdo by nechtěl 200 koní :-))))

Ale malinký detail. Jede mi to 190 a nechce více, přitom na všechny rychlosti se v pohodě dostanu přes 6500 otáček/min, ale na 5 jen 5500ot/min tak nevím, jinak by to frčelo ještě rychleji.

Ale síla není v rychlosti, nýbrž v jízdě do kopce a při předjíždění. Nedám na Peugeota dopustit. Je to prostě vládní vůz. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

říkám, jedině 2.1 TD. Rychle, výkonně, spolehlivě...mám ji a mám ji rád. Na dálnici udrží i 170-bez problémů a s dobrou naftou se vyšplhám i přes 200 (velmi lehce). A to máme za sebou téměř 300000. Spotřeba? Dálnice 120-170 - 7l, město 7,8- bez servítek. Ale dá se i za 5,5...Jinak probémy byly se spojkou a klasicky s elektrikou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...