Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Handsfree Parrot


Cat

Recommended Posts

Přesně tohle mám a funguje naprosto perfetně...Doporučuji...

Automaticky ztlumí rádio a ovládám na volantu můžet ovládat i hlasitost hovoru...Perfetně funguje i hlasové vytáčení...

Fakt docela paráda a jsem s tím spokojen...:super

Jen bych potřeboval změnit barvu podsvícení..Ale to se prý také dá udělat...

[upravil dne 1/9/07 RychJ-1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych to upřesnil (také tuto sadu používám k plné spokojenosti) - autorádio sada neztlumí, ale odpojí reproduktory rádia a hovor pošle do nich (HF nemá vlastní reproduktor). Pro snadné připojení je výhodné, pokud stávající autorádio je připojeno ISO konektory. Nechápu, co RychJ-1 ovládá na volantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Abych to upřesnil (také tuto sadu používám k plné spokojenosti) - autorádio sada neztlumí, ale odpojí reproduktory rádia a hovor pošle do nich (HF nemá vlastní reproduktor). Pro snadné připojení je výhodné, pokud stávající autorádio je připojeno ISO konektory. Nechápu, co RychJ-1 ovládá na volantu.

Pomocí ovládání k rádiu, ovládám hlasitost hovoru...Ano, špatně jsem to napsal, odpojí rádio a do repráků pošle telefon... Pardon..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RychJ-1

Přesně tohle mám a funguje naprosto perfetně...Doporučuji...

Automaticky ztlumí rádio a ovládám na volantu můžet ovládat i hlasitost hovoru...Perfetně funguje i hlasové vytáčení...

Fakt docela paráda a jsem s tím spokojen...:super

Jen bych potřeboval změnit barvu podsvícení..Ale to se prý také dá udělat...

[upravil dne 1/9/07 RychJ-1]

Montoval jsi to sám? Je k tomu ještě třeba něco přikoupit, nebo to co mi přijde stačí? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RychJ-1

Pomocí ovládání k rádiu, ovládám hlasitost hovoru...Ano, špatně jsem to napsal, odpojí rádio a do repráků pošle telefon... Pardon..

Máš ten model, který poslal Cat? Jak to máš připojené k tomu dálkovému ovladači? Já si hlasitost ovládám tlačítky na telefonu, s autorádiem to nemá nic společného. Jak by také mohlo, když jsou reproduktory fyzicky odpojeny od rádia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[align=center]když jsou reproduktory fyzicky odpojeny od rádia? [/align]

Blbost. Vždyť to posloucháš přes repro od rádia, tak nemůžou být fizicky odpojené. Mělo by to umět tzv MUTE, ale nevím jak je to s tím orig. rádiem. Jestli to umí a podporuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jak je to přesně zapojené (nedělal jsem to a už jsem to tak koupil), ale opravdu ovládám hlasitost repráků při telefonování přes ovládání rádia pod volantem.

Fungovalo to i přes neorigo rádio,které tam bylo, já tam dal origo a ovládání pod volant a opravdu to tak funguje...

Čili si myslím, že zvuk z HF jde přes rádio a to vypne zvuk (rádia,nebo CD) a pošle tam telefon,který se dá regulovat...

[upravil dne 2/9/07 RychJ-1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak chcete. Na svém názoru trvám.

EDIT: Nedalo mi to a byl jsem to v garáži otestovat. Je to, jak jsem říkal, HF funguje i s vypnutým rádiem (to by mě zajímalo, jestli RychJ-1 také) a pokud rádio zapnu, mohu s hlasitostí autorádia dělat co chci, ale na telefonování to vliv nemá.

RychJ-1: Opravdu máš Parrot 3100?

[upravil dne 2.9.07 Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tomto HF jsem už uvažoval, ale docela jsem přemýšlel kam jej umístit, nějak se mi vizuelně nikde nelíbí. Kdyžtak kdo jej má prosím o možnost fota v autě, ať vím jestli to mám objednávat.

Jo a jsem technickej laik, zvládnu montáž sám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Peta

Lepší tady nemám, pokud budeš chtít, vyfotím Ti to jinak:

Funguje ti to s origo radiem?

Nemám originál rádio. Ale vtip je v tom, že se z autorádia odpojí ISO konektory (musí tam být, jinak je zapotřebí koupit redukci nebo pájet) a mezi původní ISO konektory a autorádio se vloží nové, z HF. Je to naprosto nezávislé na rádiu, podmínkou jsou pouze ty ISO konektory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Bohumil

Handsfree Parrot se dělá už přímo vestavěné do autorádia. Ve vyhledávači je Parrotů habakuk : http://jyxo.cz/s?d=zb&q=Handsfree+Parrot:D:D:D

Nechal jsem namontovat tyhle udělátka do služebních aut a všichni si je pochvalují.

[upravil dne 21/10/07 Bohumil]

Já vím. Nechtěl jsem ho. Jsem spokojen s orig rádiem. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 let později...

Ahojte. Opráším tohle téma, dostal jsem zadarmo tuhle sadu https://www.parrot.com/uk/car-kits/parrot-ck3100-lcd#parrot-ck-3100 , ale ISO konektory má odstřižené. Po připojení napájení vypadá že je funkční. Hledal jsem na netu a jestli to dobře chápu, má tato sada výkonový výstup do repro a při volání jen přepne repro z rádia na parrota?  Viděl jsem schémata i s LINE IN vstupem, ale co vím tak moje rádio RB3 ho nemá. Mám v autě stařičkou NOKIA HF která sice funguje ale nemá displej a neumí vytáčet. Ale má svůj ext. reproduktorek takže když někdo volá, na rádiu se zapne MUTE a tím pádem vypne radio a hovor sylším v přídavném repro. Jak zapojit tuhle sadu? Kdyby fungovala ta hlasitost pod volantem bylo by to super, ale to by šlo asi jen v případě LINE IN?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle 3100 je skvělá. Zapojí se mezi výstup z autorádia a reproduktory. Normálně hraje rádio do repráků a v okamžiku, kdy používáš Parrot, tak se reproduktory přepojí k němu. Jednoduché, funkční. Ale hlasitost telefonování páčkou pod volantem neovlivníš.

Kdyby jsi ho nechtěl, levně ho od Tebe koupím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...