Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Něco chytlo


Ticcino

Recommended Posts

Kolem Hypernovy moc baráků není. Babylon je až dál ve městě, tohle není on. Makro by to mohlo být, to je ještě před Hypernovou (směrem od Prahy) a relativně blízko od něj jsou obydlená místa. No uvidíme během víkendu. Snad nikdo nepřišel o střechu nad hlavou. To bych nikomu nepřál.

Jinak fajrung už nešlehá tak vysoko, ale oranžová aura tam ještě je. A kouř taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.. Taky u nás v sousední osadě dnes hořelo,ale naštěstí jenom asi 4 kurníky a pár zadhradních chat.. Takže asi 30 slepic a jeden Bobík (pejsek) to odnesli.. :-((( a to jenom proto,že pár mladéjch ( 16,17,18...) kluků si chtělo popít a pokouřit při katrách..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Bydlím na sídlišti Rochlice. Tohle je někde poblíž Hypernovy, ale Hypernova by to být neměla... Už to hoří míň.

Takže ve Vesci... To jsem rád, že ne v Rochlicích - tam bydlí moje máma (na Dobiášově). Ty sídlíš kde přesněji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Ticcino

Bydlím na sídlišti Rochlice. Tohle je někde poblíž Hypernovy, ale Hypernova by to být neměla... Už to hoří míň.

Takže ve Vesci... To jsem rád, že ne v Rochlicích - tam bydlí moje máma (na Dobiášově). Ty sídlíš kde přesněji?

Hnedka vedle Sportovky. Halasova ulice. Zrovna tam jdu na dva kousky... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...