Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zatmavení zadních lamp


Sirael

Recommended Posts

Sireal - ty vytunec jeden :D:D:D

Pokial chces tunit nezacinaj tmavymi svetlami ;) .Tuning sa zacina odspodu , to znamena podvozok , brzdy , motor....plasty su daleko posledne a tmave svetla su uuuuplne na konci :D:D:D vazne radsej nasetry a kup ciru optiku na tom bielom to bude super :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Martin Bučko

Mne to robili priamo lakerníci z Porsche Inter Auto a svetlá sú mi super vidie?, takze ziadne pozeranie kufru od auta za mnou nehrazi. Ale ten sprej by som tiez nedoporucoval lebo s nim naozaj nevidiet ci svietis alebo nie. Ako som uz ale povedal moj nazor je taky ze by som tam dal ciru optiku.

fotka by nebyla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme to zalezi na domluve,ale nemyslim si, ze je takova bolest odsroubovat dva sroubky a vypoujkcit si krytku svetla. A nebo jeden a pujcit si volant. Dyt to neni cely motor a autu se nemuze vubec nic stat.

To byto musel byt fakt veliky ohon, aby nepucil. ja si myslel, ze mi pezotaci si mame pomahat.......:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bude aspon takovy stihlounky jako ja.

Jenze kdyz to tak pocitam tak bych nemel pristich 200 let ani jist ani pit, aby se mi moje investice vratily.:(

Myslim, ze to ten kamos prezije spis mam strach, ne ze by chtel ty veci taky, ale ze mi je nevrati!!!! A necha mi ty svoje ( originaly ):P

Nema cenu se o to hadat, ale podle me je lepsi a levnejsi pujcit si tyhle veci treba jen za mirny uplatek nez potom na STK tezce premlouvat a uplacet technika a nebo si kupovat nove original veci a jednou za dva roky je namontovat na auto!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...