Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

park. senzor v zpetnem zrcatku


Pe.Tr

Recommended Posts

No něco podobného jsem už na netu viděl. A dokonce ještě o level výš. V zrcátku se objevil při couvání přímo obraz z kamery umístěné vzadu. Více na www.conrad.cz. Ovšem cenově je to nesrovnatelné.

Za ty prachy do toho jdi, pokud myslíš, že to k něčemu bude. Já zatím vyčkávám, protože ani jeden z parkovacích systému co jsem zatím viděl nebyl schopen určit takové to těsné dojíždění. Prostě souvisle pískal již od vzdálenosti nějakých 30-50cm, což je ještě hafo místa. Potřeboval bych něco, kde nebezpečná vzdálenost je nějakých 5-10 cm. Do té doby nekupuji nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Kdo umi couvat nepotrbuje sensory:aut jinak nabidka je to dobra ale ja bych volil radeji "dratovou" verzi. Sice le pekne ze je snadna instalace ale buh vi jak maji ten vysilac udelany aby se teplem nebo otresy nerozladil :(

no to je taky duvod proc vaham, ten bezdrat se mi nezda, aby to nerusili okolni vlivy, a pak bum a narazniky v tom lepsim pripade jen odrene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Pe.Tr: hele musis s tim tak nejak pocitat, je to z Ciny (na 99.9%), mam podobne zabalenej alarm, ale jset me ho nemel kdo zamontovat, tak nevim. I kdyz tohle je jednodussi, ten alarm se pripojuje na central atd. a toho se sam bojim, resp. vubec nevim, kde co. Je to takova sazka do loterie no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Ticcino a Escaper:

Mně to (Valeo) hlásí na displeji i akusticky 20 cm a udělal jsem tu zkušenost, že je to AKORÁT. Velmi rychle si zvykneš, v jakém tempu máš přesunout nohu z plynu na brzdu, chceš-li výsledek těsně pod 20 cm, nebo 5-10 cm.

A ty Escaperovy poznámky o očích - hele, vy v Holomóci nikdy nemáte tmu nebo mlhu, že vždycky dobře vidíš a senzory nepotřebuješ? Závidím... Zde v Praze tyto přírodní jevy míváme. A kvůli nim jsem za senzory rád ;) Navíc denní manévrování při městském parkování to značně usnadňuje - furt člověk zaparkovává do nějakých myších děr, a nechce se mu u toho strávit mládí. Ty senzory to fakt značně urychlují a nemusíš furt házet hlavou tam-zpět a vůbec. Já jsem si taky dřív říkal, k čemu tam ty lidi couvacího asistenta mají, copak nemaj voči? A dneska bych ho nevyměnil za nic na světě. Tak tolik moje zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepředstavím jsi breaka bez park.čidel,jak víme je to dost dlouhé auti a je to fakt pomoc.Všichni co to nemají tak říkají že to není třeba ale jen do té doby než do něčeho couvnou.....já je mám a mám to i pojištěné couvací kamerou a nemůžu jsi to vynachválit....takže cokoliv co pomůže při couvání doporučuji.......:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Nepředstavím jsi breaka bez park.čidel,jak víme je to dost dlouhé auti ....:papa:papa

Tak já Ti v Kostelci ukáži svého :D Podle mě zase tak dlouhé není. Ale pravda je, že senzory k zahození nejsou (ještě před rokem jsem mluvil jinak, ale teď s autem jezdí i moje drahá polovička a tak jen pro jistotu - zatím nikam nenacouvala).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Přema

Nepředstavím jsi breaka bez park.čidel,jak víme je to dost dlouhé auti ....:papa:papa

Tak já Ti v Kostelci ukáži svého :D Podle mě zase tak dlouhé není. Ale pravda je, že senzory k zahození nejsou (ještě před rokem jsem mluvil jinak, ale teď s autem jezdí i moje drahá polovička a tak jen pro jistotu - zatím nikam nenacouvala).

Jo jo já vím že jsou i bez čidel...... ale jak píšeš nejsou k zahození.....a těch cca 1200,- Kč za to stojí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...