Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Na co si dát pozor při koupi P307 2,0 HDI


Vorelul

Recommended Posts

Ahoj, konečně se po prodeji Picassa pojedu příští týden podívat na brášku pro mou 205-ku a rád bych se optal jestli mi dá někdo typ na nějakou zvláštnost, kterou bych neměl při koupi opomenout. Uvítám každou i sebemenší maličkost.

Díky Vorel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo tam něco o tom, že řídící jednotka Siemens má větší spotřebu. Dnes jsem se na to ptal v servisu a řekli mi, že Bosch se víc kazí... Taky jsem se ptal na závady (vibrace přední nápravy) a říkali že ne, že je to docela spolehlivé. Pro manželku prý mám vybrat 1,4 HDi, že má úžasně malou spotřebu.

Taky bylo v některém příspěvku, že zadní nápravy určité serie měly velkou sbíhavost - výměna nápravy v záruce. Tak mrkni jak jsou sjeté zadní kola (velká sbíhavost = sjeté zvenku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jsou svolavacky do servisu kvuli abs a izolace kabelu ci konektoru , nevim presne , tak si zjisti jestli tam už oprava proběhla , 100% při zkušebni jizde vyzkoušej zda-li funguje pačka blinkru jak ma , tzn , musi se vracet , akdyž pojedes do prava a budes blikat vpravo (nejlepe nejaka pravouhla zatacka) tak pri vraceni volantu do roviny se blinkr musi vypnout , bacha aby se neprecvakl a neblikal doleva , byt jen jednou !!! to je na vymenu MUXu to jsou ty packy pod volantem a nejlevnejsi verze bez ESP stoji 8000,-

je to dost casta zavada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...