Jump to content
Vorelul

Na co si dát pozor při koupi P307 2,0 HDI

Recommended Posts

Ahoj, konečně se po prodeji Picassa pojedu příští týden podívat na brášku pro mou 205-ku a rád bych se optal jestli mi dá někdo typ na nějakou zvláštnost, kterou bych neměl při koupi opomenout. Uvítám každou i sebemenší maličkost.

Díky Vorel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bylo tam něco o tom, že řídící jednotka Siemens má větší spotřebu. Dnes jsem se na to ptal v servisu a řekli mi, že Bosch se víc kazí... Taky jsem se ptal na závady (vibrace přední nápravy) a říkali že ne, že je to docela spolehlivé. Pro manželku prý mám vybrat 1,4 HDi, že má úžasně malou spotřebu.

Taky bylo v některém příspěvku, že zadní nápravy určité serie měly velkou sbíhavost - výměna nápravy v záruce. Tak mrkni jak jsou sjeté zadní kola (velká sbíhavost = sjeté zvenku)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ted jsou svolavacky do servisu kvuli abs a izolace kabelu ci konektoru , nevim presne , tak si zjisti jestli tam už oprava proběhla , 100% při zkušebni jizde vyzkoušej zda-li funguje pačka blinkru jak ma , tzn , musi se vracet , akdyž pojedes do prava a budes blikat vpravo (nejlepe nejaka pravouhla zatacka) tak pri vraceni volantu do roviny se blinkr musi vypnout , bacha aby se neprecvakl a neblikal doleva , byt jen jednou !!! to je na vymenu MUXu to jsou ty packy pod volantem a nejlevnejsi verze bez ESP stoji 8000,-

je to dost casta zavada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×