Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 207SW - další ostrý rodinný krasavec


Kulíšek

Recommended Posts

Původně zaslal: Kulíšek

Vypadá krásně, hlavně ten motor 1,6HTP má zajímavé hodnoty:o

Trochu mě zaskočilo, že kufr nemá ani 400 litru, což 206SW má tuším 411 litrů.

http://news.auto.cz/frankfurt-2007/peugeot-207-sw-rc-128-kw-francouzi-zautoci-rychlym-kombi-2.html

[upravil dne 31/8/07 Kulíšek]

No už jsem se lekl že v tom bude motor s podobnou či stejnou koncepcí jako ve Fabii, a ono je to THP a ne HTP ;):)

Jinak ty hodnoty jsou opravdu zajímavý

[upravil dne 31/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo peugeot se snad po**** ne jak chrli jeden novej model za druhym a jeden hezci nez druhej. uz sem se tu rozplyval ze sem zamilovanej do 407 SW a behem roku sem si ho chtel poridit ated zas vidim tohle naposled me ucarovala 308 SW takova zmensenina 407. no je to bes ale co kus to krasavec :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: upper9

ty jo peugeot se snad po**** ne jak chrli jeden novej model za druhym a jeden hezci nez druhej. uz sem se tu rozplyval ze sem zamilovanej do 407 SW a behem roku sem si ho chtel poridit ated zas vidim tohle naposled me ucarovala 308 SW takova zmensenina 407. no je to bes ale co kus to krasavec :potlesk

pěkne pěkne ale pro mě aktualni počitam až tak okolo roku 2017:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kulíšek

Vypadá krásně, hlavně ten motor 1,6HTP má zajímavé hodnoty:o

Trochu mě zaskočilo, že kufr nemá ani 400 litru, což 206SW má tuším 411 litrů.

http://news.auto.cz/frankfurt-2007/peugeot-207-sw-rc-128-kw-francouzi-zautoci-rychlym-kombi-2.html

[upravil dne 31/8/07 Kulíšek]

Disain opět krásný, trošku ta moje velké huba, ale na tmavých autech to není tak vidět, ale hodnota 1,6 THP 128kW ??? Nemá tam být koníků?? Možná ne, možná jo, ale jinak fakt pěkný.:myslim:myslim:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Co sa tyka toho 1.6 je to udaj pre PS nie pre kW. Tuto sobotu som sa bol previest na 1.4 s motorom od BMW. Co ma ale prekvapilo, bol dost velky hluk od kapoty. Mozno som zvyknuty na tichucke LPG v mojej 406-ke. Prijemne ma prekvapilo riadenie. Posilovac je spraveny tak, ze pri mensich otackach je "silnejsi", teda volantom sa kruti velmi lahko a pri vyssich rychlostiach trocha stuhne, co je tiez velmi dobre. Negativom bola velkost kufru, myslel som si, ze bude vacsi. Motor mal ale velmi slusny tah. Interier mi bol ale neosobny. Mam miesane pocity, zrejme som zhyckany zo 406-ky, holt na lepsie sa rychlo zvyka... Ale do mesta je tento voz idealny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...