Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Modely Ferrari u Shellu


Garfield

Recommended Posts

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Vertex

Mám už dávno komplet, ale teď jsem bral naftu něco přes 2000, tak jsi mohl mít třeba čtyři

Tyjo, to teda koukám, kolik se do tý 205ky vejde paliva!:myslim:D

Jééééžiš, já jsem dneska tak ftipnej .... :D:D:D:D:D:D:D:D

Nevím jestli vtipnej nebo trošku mimo mísu. Do GTI se netankuje nafta, ta třeba patří do BMW X5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Vertex

Mám už dávno komplet, ale teď jsem bral naftu něco přes 2000, tak jsi mohl mít třeba čtyři

Tyjo, to teda koukám, kolik se do tý 205ky vejde paliva!:myslim:D

Jééééžiš, já jsem dneska tak ftipnej .... :D:D:D:D:D:D:D:D

Nevím jestli vtipnej nebo trošku mimo mísu. Do GTI se netankuje nafta, ta třeba patří do BMW X5

všechno jde když se chce:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Vertex

Mám už dávno komplet, ale teď jsem bral naftu něco přes 2000, tak jsi mohl mít třeba čtyři

Tyjo, to teda koukám, kolik se do tý 205ky vejde paliva!:myslim:D

Jééééžiš, já jsem dneska tak ftipnej .... :D:D:D:D:D:D:D:D

Nevím jestli vtipnej nebo trošku mimo mísu. Do GTI se netankuje nafta, ta třeba patří do BMW X5

Faaaaaaakt? TAK TO BY MĚ NENAPADLO! :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Ferry

pokud maji na pumpe vsechny modely vyprodany, meli by ti dat papirek s potrvzenim ze meli vyprodano a muzes pak zkusit stesti na jiny pumpe aniz bys musel znovu cerpat palivo, nicmene me kdyz jsem nesehnal na Evropsky, tak na Kacerove na Jizni spojce mi bez cehokoliv prodali model jen na predlozenej ucet z kasy, jinak ja mam navic jednu F430 kterou klidne vymenim za F50 nebo za formuli ;) (zn. pouze nevybalene ;):D )

Hele ty Krhounku, na co sháníš formuli, když už sis ji u mně objednal a já ji pro tebe fakt mám? A nevybalenou :D:D:D

no prece abych dokoncil i tu druhou serii aut, co mam nacatou ne ;) ale bude mi stacit i jen ta jedna, diky moc za dnesni predani :mrk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Tak po včerejšku mi nechybí Superamerica, ale F50. Měnil jsem s podobně postiženým sousedem, aby si dokompletoval sérii. Sousedovi je 8 let...

Takže teď budu shánět F50, třeba ještě na nějaké čerpačce budou.

Můžeš ji ode mě přijmout darem :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Garfield

Tak po včerejšku mi nechybí Superamerica, ale F50. Měnil jsem s podobně postiženým sousedem, aby si dokompletoval sérii. Sousedovi je 8 let...

Takže teď budu shánět F50, třeba ještě na nějaké čerpačce budou.

Můžeš ji ode mě přijmout darem :super

Garfield: Chceš tu F50 nebo ji mám rozbalit klukovi na hraní? Už jednu má ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Garfield

Tak po včerejšku mi nechybí Superamerica, ale F50. Měnil jsem s podobně postiženým sousedem, aby si dokompletoval sérii. Sousedovi je 8 let...

Takže teď budu shánět F50, třeba ještě na nějaké čerpačce budou.

Můžeš ji ode mě přijmout darem :super

Garfield: Chceš tu F50 nebo ji mám rozbalit klukovi na hraní? Už jednu má ...

Jé, tvůj kluk má fakt F50 navíc? Tak to já se prosím HLÁSÍM! CHCI! Jen mu tu F50 samozřejmě nemůžu jen tak sebrat, takže jsem prohrábl zásoby a nabízím mu za ni:

(Samozřejmě nerozbalený, panenský) Mercedes 190E od firmy Matchbox, tmavě šedý, kovový, péruje přední i zadní náprava, otvírací přední dveře a přední kapota. Tak se ho zeptej, jestli by výměnu bral. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Garfield

Tak po včerejšku mi nechybí Superamerica, ale F50. Měnil jsem s podobně postiženým sousedem, aby si dokompletoval sérii. Sousedovi je 8 let...

Takže teď budu shánět F50, třeba ještě na nějaké čerpačce budou.

Můžeš ji ode mě přijmout darem :super

Garfield: Chceš tu F50 nebo ji mám rozbalit klukovi na hraní? Už jednu má ...

Jé, tvůj kluk má fakt F50 navíc? Tak to já se prosím HLÁSÍM! CHCI! Jen mu tu F50 samozřejmě nemůžu jen tak sebrat, takže jsem prohrábl zásoby a nabízím mu za ni:

(Samozřejmě nerozbalený, panenský) Mercedes 190E od firmy Matchbox, tmavě šedý, kovový, péruje přední i zadní náprava, otvírací přední dveře a přední kapota. Tak se ho zeptej, jestli by výměnu bral. :papa

Vzhledem k tomu, že jsou mu 4 roky, tak s tím souhlasí, říkal, že je mu fakt jedno, co rozebere ... :D

Já jsem si pro sebe uchránil jednu komplet nerozbalenou sadu.:super Akorát nevím, jak ti to předám, protože mi nejspíš ten Džbánokoráb nevyjede, no ale uvidím, kdyžtak se ňáko domluvíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Vzhledem k tomu, že jsou mu 4 roky, tak s tím souhlasí, říkal, že je mu fakt jedno, co rozebere ... :D

Já jsem si pro sebe uchránil jednu komplet nerozbalenou sadu.:super Akorát nevím, jak ti to předám, protože mi nejspíš ten Džbánokoráb nevyjede, no ale uvidím, kdyžtak se ňáko domluvíme.

kdybys jel dneska zase kolem moji skoly, tak ji muzes predat me a ja ji Garfieldovi cestne predam - prisaham ;) Ja na Korab jedu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Ach jo, takže mně Koráb dneska taky nevyjde - v půl čtvrté mám odjíždět do Teplic a vrátím se až zítra...

Mílo, kde bydlíš? Že bych jel někdy okolo?

[upravil dne 6/9/07 Garfield]

No jedině, že bys to vzal zkratkou přes Beroun (joke), ale jinak mám kancelář v Řepích, u Klokočky. Záleží na tom, kudy tudy do Teplic jedeš. Já to zpravidla beru na Slaný, protože se vyhnu centru. Ale ty asi jedeš na D8 že? Ale nelam si s tím hlavu, já to vozím v autě, tak se snad potkáme. V pondělí např. jsem v Troji na UK MFF. A protože jsem ti to slíbil, tak to máš jistý, ledaže by mi ukradli auto (tfuj, tfuj).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...