Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Taky jsem trochu čistil a lepil


bigosak

Recommended Posts

Stala se chybička ,tak jí musim hned napravit.Ten obrázek musí bejt větší.

Tak du na to.

http://www.ukazto.com/img/DSCN9977-7ho1.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takle by to mělo bejt správně.

naše žabička 306ka 1.6ka:super:super:):cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: robozv

Pekne foto no potesilo by ma keby ich bolo viac napr: predok, detail na elektrony atd. Inak jedna otazka naco ti je ta nalepka "CZ" potrebujete take nieco? nestaci vam na SPZ?. Mas super farbu.:super:potlesk

Někdo to tu už popisoval, platí asi jen v EU, ale jáááááá ji tam zatím vůbec nemám (myslím ten modrý proužek se znakem EU) sice jsem to na sebe přepisoval ale značku nechal původní. platí snad až do roku 2010 nebo 2012. Další fotečky zatím moc nemám ale dá se kouknout na Srazy -oficiální - Křivoklátsko a foto Petrkol, to byl kámoš tak tam něco určije je.

Barva se mi taky líbí, měl jsem 206 stříbrnou metalízu, ale tohle je nějak opravdu jiné, i když trochu složitější na tu údržbu a bohužel i škrábance. To na světlém laku moc vidět není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Mě se líbí ten gumovej cancour....takovej jsme měli kdysi na žigulovi :mrk

No vidíš, a já ho mám i Pažoutovi. Nevím jak to pomíhá, ale je fakt že zatím žádnou statickou pecku jsem od plechu nedostal. Možná to pomáhá, možná ne, až se to ušoupe, tak to poletí. Zatím se mi tam nechtělo lozit. Pak se ukáže zda to k něčemu bylo nebo ne, no ni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: robozv

Pekne foto no potesilo by ma keby ich bolo viac napr: predok, detail na elektrony atd. Inak jedna otazka naco ti je ta nalepka "CZ" potrebujete take nieco? nestaci vam na SPZ?. Mas super farbu.:super:potlesk

Někdo to tu už popisoval, platí asi jen v EU, ale jáááááá ji tam zatím vůbec nemám (myslím ten modrý proužek se znakem EU) sice jsem to na sebe přepisoval ale značku nechal původní. platí snad až do roku 2010 nebo 2012. Další fotečky zatím moc nemám ale dá se kouknout na Srazy -oficiální - Křivoklátsko a foto Petrkol, to byl kámoš tak tam něco určije je.

Barva se mi taky líbí, měl jsem 206 stříbrnou metalízu, ale tohle je nějak opravdu jiné, i když trochu složitější na tu údržbu a bohužel i škrábance. To na světlém laku moc vidět není

mohol by si polat linku na ten zraz Křivoklátsko a foto Petrkol?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: robozv

Pekne foto no potesilo by ma keby ich bolo viac napr: predok, detail na elektrony atd. Inak jedna otazka naco ti je ta nalepka "CZ" potrebujete take nieco? nestaci vam na SPZ?. Mas super farbu.:super:potlesk

inaš na slovensku je zo zakona dane označenie vozidla nielem na spz ale aj na vozidle samotnom a to označenim SK takže :super:super:super si to over :D:D:D

[upravil dne 4/9/07 Go-Zila-Go]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: robozv

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: robozv

Pekne foto no potesilo by ma keby ich bolo viac napr: predok, detail na elektrony atd. Inak jedna otazka naco ti je ta nalepka "CZ" potrebujete take nieco? nestaci vam na SPZ?. Mas super farbu.:super:potlesk

Někdo to tu už popisoval, platí asi jen v EU, ale jáááááá ji tam zatím vůbec nemám (myslím ten modrý proužek se znakem EU) sice jsem to na sebe přepisoval ale značku nechal původní. platí snad až do roku 2010 nebo 2012. Další fotečky zatím moc nemám ale dá se kouknout na Srazy -oficiální - Křivoklátsko a foto Petrkol, to byl kámoš tak tam něco určije je.

Barva se mi taky líbí, měl jsem 206 stříbrnou metalízu, ale tohle je nějak opravdu jiné, i když trochu složitější na tu údržbu a bohužel i škrábance. To na světlém laku moc vidět není

mohol by si polat linku na ten zraz Křivoklátsko a foto Petrkol?

Doufám že to půjde.

Adresář /foto_srazy/oficialni/Krivoklat_2007_oficialni/petrkol

[upravil dne 5/9/07 bigoš]

Je to v sekci Galerie:mrk

[upravil dne 5/9/07 bigoš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Go-Zila-Go

Původně zaslal: robozv

Pekne foto no potesilo by ma keby ich bolo viac napr: predok, detail na elektrony atd. Inak jedna otazka naco ti je ta nalepka "CZ" potrebujete take nieco? nestaci vam na SPZ?. Mas super farbu.:super:potlesk

inaš na slovensku je zo zakona dane označenie vozidla nielem na spz ale aj na vozidle samotnom a to označenim SK takže :super:super:super si to over :D:D:D

[upravil dne 4/9/07 Go-Zila-Go]

to:Go-Zila-Go

Inač chcel by som sa ta opýtať prosím čo porušujem a aký je to zákon alebo presne vyhláška čo spomínaš. Neviem či sme sa správne rozumeli ja som nechcel vedieť nič o tom ako ma byt vybavene auto pri ceste do zahraničia iba som chcel vedieť či to tam potrebuje nič iné. Mam takú info od dopravákov že v EU stačí na spz znak a označenie SK ale presne sa mi nepodarilo nájsť § alebo vyhlášku ak to vieš napíš mi aký je to zákon budem rad a myslím že aj ostatný. A ešte nerozumiem čo vlastne na tej fotke porušujem??? skús to spresniť "podľa čoho a prečo ma byt označenie aj na vozidle" :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...