Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prohlídka v 60 tis. 1,6 HDI BK, 66kW.


honza.praha

Recommended Posts

Původně zaslal: honza.praha

nemohu nejít co to tak zhruba stojí, poradí někdo? Nechci dělat brzdy, ty mám hotové...

Podle toho co tam najdou a oni chtějí vyměnit ale co ty chceš aby udělali. Jinak olej, filtr, paliv. filtr, pylový filtr. Myslím že je to na stránkách Peugeot-kontroly A,B,C a jsou tam i ceny.:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Absolvoval jsem cca před 14 dny ve značkovém servisu, byla to moje první zkušenost, protože jsem auto před měsícem koupil, a doteď jsem to pořádně nerozdejchal. Po 60 tis. je tzv. kontrola C - viz programy na údržbu s výměnou materiálu viz předchozí příspěvek. Namátkově uvádím:

Preventivní operace: Kontrola C - 1,4 hod x 550 Kč/hod

Výměna vložky palivového filtru: 0,5 hod x 550 Kč/hod

Výměna vložky vzduchového filtru: 0,3 hod x 550 Kč/hod

Výměna pylového filtru: 0,2 hod x 550 Kč/hod

Olej jsem nedělal (měnil jsem hned ten den, kdy jsem auto koupil).

Uvedené sazby jsou bez DPH 19%, materiál jsem měl vlastní (tedy výrazně levnější), jinak u Peguota benzínovej filtr + oba vzduchový cca 2 tis. Kč, výměna oleje a olejového filtru cca 1,5 tis. Kč. Celkem pěkná sumička + samozřejmě co při kontrole zjistí a na co jim kejvneš. Jinak na odbornější práce používají sazbu 750 Kč/hod (opět samozřejmě bez DPH).

Podtrženo, sečtěno. Pokud nejsi v záruce, je levnější si to udělat mimo značkovej servis, za daleko příjemnější ceny za materiál i práci a jenom v tom rozsahu co je potřeba, ale o tom se již na tomto fóru diskutovalo na jiným místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...