Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Folia na dverach - B stlpik


maweryk

Recommended Posts

je, original stoji cca 150 Kc v peugeotu, cenu v SK nevim, musis se zeptat u vas

Jinak daji se sehnat i z druhovyroby ( ruzne tuningshopy apod ) a tam to u nas vychazi asi 200Kc na cele auto

Taky to muzes sundat uplne, ocistit lak od lepidla a nedavat tam nic, tak to maji nove modely 406

[upravil dne 29/8/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo pod tim je to normalne nastrikany barvou, ty samolepky se tam lepi az dodatecne po lakovne, technicky benzin by to mohl vzit, ale bacha na ten lak, abys ho nejak nepoleptal, nejdrive si ten technicak zkus nekde na nalakovanem kousku kde to neni videt. Pred strhnutim je taky dobry tu folii trochu nahrat, treba fenem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Na netu ty folie muzes sehnat napr. tady: http://www.mkkosa.cz/

Tenhle odkaz tu myslim kdysi psal zrovna Ferry.

[upravil dne 29.8.2007 Tornado]

jj , v utery jsem si je chtel koupit, mel jsem cestu kolem Brandysa nad Labem a zrovna meli ten den vyjimecne zavreno, myslel jsem ze me trefi :D (uz to planuju tak pul roku ze tam zajedu ) tak snad priste, kdyztak pak dam reference jaka to je kvalita a zpracovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem ji v mkkosa a spokojenost. Je pevná a pěkně tam na ty sloupku pasuje. Jen se musí vyměnit všechny čtyři protože ta originál je hladká a od mkkosa je vroubkovaná. Práce na všechny čtyři sloupku cca hodinu a půl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...