Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odstranění nápisu - třetí dveře


Petr5110

Recommended Posts

Já bych to neodřezával.I tou nejtenčí nití to poškrabeš.Pak budeš zase leštit a leštit.Normálně to zahřívej fenem a přitom to opatrně něčim placatym podeber a za tepla ten znak odloupneš bez ůjmy na laku.Pak buď tym benzinem nebo lihem umeješ zbytky lepidla.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Peugeot 306 1.6 66kw

:super:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Já bych to neodřezával.I tou nejtenčí nití to poškrabeš.Pak budeš zase leštit a leštit.Normálně to zahřívej fenem a přitom to opatrně něčim placatym podeber a za tepla ten znak odloupneš bez ůjmy na laku.Pak buď tym benzinem nebo lihem umeješ zbytky lepidla.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Peugeot 306 1.6 66kw

:super:potlesk

By mě zajímalo jak by zubní niť poškrábala lak. To spíš poškrabeš tím "něčím placatým".

O té niti sem nikdy neslyšel ale nápad je to dobrej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Dost dobře nechápu proč ten nápis chceš sundávat (i když je mi po tom h*vno).

Tak to vypadá, jako že se za "Pažouta"stydíš..............

nemyslim si ze se za pazouta stydi ale nechce tam hold ten napis :papa ,driv bylo zvykem ze si kazdy polepil zadni vrata samyma nalepkama typu abs a ja nevim co jeste :Dnapr videl jsem skoda favorit a vzadu nalepka 20v turbo :D:D ,ja jsem taky zastance bez nalepek a premyslim ze sundam napis protoze naka ku*va mi sebrala T :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něčim placatym jasně nemyslim,že pod to hrábneš nožem nebo něčim vostrym,ale stačí ,když to teplem změkne,třeba tou nití zakraj podebereš a sloupneš jako "známku" z dopisu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše žabička = 306ka 1.6ka:cool::super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

ja jsem odstranoval taky nejake napisy a bral jsem to normalni niti na siti (reznou niti).. slo to celkem v pohode, pak uz jenom docistis tu hmotu.. ale pokud ti to tam nekdo prilepil necim jinym tak je to blby.. zkusil bych se zeptat treba v nejaky drogerii jestli na to neexistuje nejaky rozpoustedlo nebo tak neco, samozrejme aby to nevzalo i s lakem..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...