Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spínač na kapotu motoru


Piwec

Recommended Posts

Ahoj,

mám jen takovou malinkou otázku. Když otevřu kapotu motoru ve středu je vidět takovej spínač, od kterého vede kablík k dalším kablíkům a všechny (celkem pak 3) jsou napojeny na 25A pojistku přímo v motoru. Ten spínač funguje na principu spínače jako u kufrových dveří, jen s tím rozdílem, že nepozoruju, že by se něco někde rozsvítilo, nebo něco dělalo??? k čemu by to mohlo sloužit??? Jen jako uzemnění??? Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:myslim

zeby v 106ke to bolo??

ja to nemam ani na 406ke. minule som to zabudol zabuchnut a nastastie sa mi to neotvorilo ani pri 90ke. uff,

doma v Puchoce mi sused vravi, ze chod si zavriet kapotu, lebo ti to niekde otvori. Az mi mraz presiel po chrbate.:o

Tak ten snimac by mohol pipat ako pri rucnej brzde. To by bolo fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alarm ma snimac, ale vede od nej pouze jeden kabel do ridici jednotky, z RJ vede dalsi k sirene a sirena je napojena samostatne na baterku. Tudiz, 3 kabely od toho? Nevim. Ale je fakt, ze alarm je pravdeodobny, to cidlo se da zmacknout dolu, kdyz je otevrena kapota? Pokud ano, je to na tuty cidlo kapaoty alarmu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a vypada to jako maly pist, to je na tuti mechanicke cidlo kapoty. Nedavno si tata koupil fabii a ma tam pohybove cidlo (v interieru). Kdyz jsem s nim jel v aute, tak mu rikam, proc ma to cidlo tak nakrivo. Odpoved byla, ze ma tak nastaveny mikrofon od HF sady. Malem jsem upadl ze sedacky na podlahu. Musel jsem mu vysvetlit, ze to je pohybove cidlo a ma jit krizmo pres interier vozu, ze to, ze mu to zabira jeho sedacku a radici paku je dost na prd :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

a vypada to jako maly pist, to je na tuti mechanicke cidlo kapoty. Nedavno si tata koupil fabii a ma tam pohybove cidlo (v interieru). Kdyz jsem s nim jel v aute, tak mu rikam, proc ma to cidlo tak nakrivo. Odpoved byla, ze ma tak nastaveny mikrofon od HF sady. Malem jsem upadl ze sedacky na podlahu. Musel jsem mu vysvetlit, ze to je pohybove cidlo a ma jit krizmo pres interier vozu, ze to, ze mu to zabira jeho sedacku a radici paku je dost na prd :-D

Tak v tom mám jasno:D díky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...