Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

33. (Džbán) - Na Korábě, 6.9.2007 od 18 hodin


John

Recommended Posts

Původně zaslal: oddie

MilaS: tak se sprintem ke kýtě boduješ! :) Mmch. budeš tam nakonec, nebo ne?

No, já ještě fakt nevím, dozvím se to asi těsně před 17:00. Ale když to půjde jen trochu, tak se zastavím, i když, jak je mým dobrým zvykem tak zase jen na chvíli (ale do práce už potom nepůjdu). Musím být doma dneska dřív, protože jedeme se Štěpánkem zítra na mandli (a největší bobky z toho mám já). Tak jak on říká: "tatínku, přijeď dneska dřív, abys mě mohl uvidět".

[upravil dne 6.9.07 Mila_S]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Schreek

Fajn, kdo se mě jako nováčka ujme, má u mě panáka :P Já si ho odpustím páč jinak než autem se tam nedostanu :bojim

Já, já, já se hlásím. Tedy nemyslím hned toho panáka, ale rád se tě ujmu, bo předpokládám, že budeš vyjíždět ze stejného místa jako já. Tvé bydliště je mi povědomé. :myslim

Jestli to nebude tím, že ho mám taky v občance.:papa

Hlastně bych tě i mohl vzít, myslím, že do auta se vejdeš.

Kdy budeš vyrážet? Já bych jel asi svym, chci ho trošku protáhnout, at se furt neválí v garáži :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: aka

Mila. sjedem ve smyslu dopravit na jedno misto motoricky....

Hm, tak to mě fakt nenapadlo. :mrk Já jsem si říkal, jestli v tom nebude ňákej kouř. :D:D:D

ja ymslela ze ropis nejede :myslim

Hm, ty se sjíždíš ropisoneonovým kouřem? Já myslel, že MHD nebo, v lepším případě, kráskou black306. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Přijeď ho protáhnout do Kostelce ... ;)

Jinak moje účast je stále ve hvězdách -> udělám, co bude v mých silách, ale myslim, že v nouzi to na sraze bez Neona zvládnete ... :)

tak to ja ten olej necham doma a bud si pro nej prijedes na Chodov, nebo az budu mit v Pze auto tak se domluvime ;), preci jen tech 5l oleje v batohu je docela znat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Schreek

Kdy budeš vyrážet? Já bych jel asi vym, chci ho trošku protáhnout, at se furt neválí v garáži :papa

Počítám kolem půl šestý. Pojedem 605kou. jestli chceš protahovat, tak klidně jeď sám, to najdeš podle mapky. není to tak složitý. Klidně sa tam dovnitř nacpěte, stejně vás u kýty odstrčím se slovy: "uhni mladej....":D

2oddie: psal jsi, že přijedeš dřív, aby ti nezasedli místo u kýty. Můžeš ho tedy držet i mě? To víš, souboj o žvanec s mladejma vlčákama bysme už mohli projet a náskok, byť prostorovej se hodí....

Edit: 2 Schreek: pokud budeš jet se mnou, tak budu +/- kolem půl šesté u haly. Tak tam ev. počkej.

[upravil dne 6.9.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to sichr ... dorazim (nevim v kolik, ale snad lehce po seste) ... A jak se tu psalo neco o ropisovi, tak patrne i onim zminovanym :mrk (takze antikourove rousky ssebou;))

Ferry: Jasne, nemusis se s tim tahat MHD, zalpatim Ti to a budu to mit u tebe schovane a stavim se budto na Jihu, nebo na nejakem pristim srazku, az pojedes autem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Tak je to sichr ... dorazim (nevim v kolik, ale snad lehce po seste) ... A jak se tu psalo neco o ropisovi, tak patrne i onim zminovanym :mrk (takze antikourove rousky ssebou;))

Ferry: Jasne, nemusis se s tim tahat MHD, zalpatim Ti to a budu to mit u tebe schovane a stavim se budto na Jihu, nebo na nejakem pristim srazku, az pojedes autem ...

tak nakonec asi pojedu s Johnem autem, takze nebude problem to dovezt ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

sice trochu :xvul ale nevíte někdo co je s Dundeem a Netopkou? dlouho jsem je tu už nezahlíd a ani na sraz se nehlásí:myslim

S Netopkou nevím ale Dundee už několik týdnu rekonstruje koupelnu ,takže toho má moc a říkal že určitě nedorazí , Na Kostelec možná jen na sobotní otoku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...