Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

centrál bez do (405/95)


graver

Recommended Posts

Stupidní dotaz: 405 nemá ovládání centrálu zevnitř přes tlačítka. Když zamknu zevnitř zatlačením trnu ve dveřích, jak potom odemknu? Zatažení za vnitřní kliku nefunguje a trn nejde vytáhnout zpátky nahoru.

Nevím, jestli jsem tak blbej nebo je to rozbitý :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevim, treba ma nejaky superzamykani, setkal sem se s tim u Volva, kdyz to zamknes na dalku tak se z auta nedostanes, protoze je vsechno zablokovany

bych tuhle tvoji vlastnost bral jako prednost nez jako vadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je velka prednost, kdyz se ze zamcenyho auta nedostanu jinak, nez stazenim okna a otevrenim klicem zvenku :-)).

Ale ne, neni tam asi zadna specialita a nejde to ani cudlikem, ani klikou (zadnou). To je mi prave divny - dvere samozrejme nejsou nijak mechanicky propojeny a tezko verit, ze by vsechny zamky mely stejnou zavadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když zamknu čudlíkem, dveře nejdou otevřít klikou, jako např. u škodovky stodvacítky.

Odemknou se zase tím čudlíkem. Pokud to takto odemknout nejde, rozeber to, vyčisti a promaž. Většinou tuhle závadu dělá táhlo od vnější kliky, že se nevrátí do původní polohy, a blokuje tak pohyb zamykacího čulíku.

Přeji hezkou zábavu a co nejmíň orvané prsty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě doporučuji rozebrat dveře a zámek řádně promazat a rozhýbat. Je to jen vytuhlý, sám jsem takle musel rozchodit polovinu zámků na autě, hned jakl jsem ho koupil. Mimochodem před zimou to vřele doporučuju ve všech dveřích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mozna mas jenom servany takovy ten zubaty patent ala zabojed, co je v tom cudliku. A klidne na vsech ctyrech dverich. A tzv. Superzamykani nepouziva jen Volvo,ale i Peugeot. Starou nechas v aute, jakoze omylem zamknes na superzamykani a muzes s kamosem v garage klabosit hodinu a nikdo se nepta jestli uz pojedem. Fakt dobra vec. Akorat v lete je lepsi stahnout okna aby byl prisun vzduchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...