Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chod motoru v neutrálu


Ivouš

Recommended Posts

zdarec mám takové problém u mího peugota 106 ,když nastartuju a řadící páku mám v neutrálu tak mě pomaličku postupně umírá nastartování motoru.Musím vždycky po nastartování přidat trochu plynu aby mě to nezdechlo a pak už je to po čase dobrý.Neví někdo tady čím by to mohlo být? Není ta závada třeba v elektronice?dík:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ivouš

zdarec mám takové problém u mího peugota 106 ,když nastartuju a řadící páku mám v neutrálu tak mě pomaličku postupně umírá nastartování motoru.Musím vždycky po nastartování přidat trochu plynu aby mě to nezdechlo a pak už je to po čase dobrý.Neví někdo tady čím by to mohlo být? Není ta závada třeba v elektronice?dík:mrk

Jde o to z kolika otáček ti to klesna na kolik a hlavně po jaké době.. Pokud ti to pomalu klesá cca z 1200 na 900ot/min. tak je to normální. Je to řízeno teplotou,ale jestli ti to dělá z vyšších a nebo hodně rychle (Pár vteřin - i když je motor úplně studené) je to divné. Pak bych zkusil čidlo teploty nasávaného vzduchu a taky čidlo chladící kapaliny :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...