Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak vytáhnout originální rádio?


AhMeD_AMD

Recommended Posts

Ahoj,

nevíte někdo jak jej jednoduše nedestruktivně vytáhnout? Známej po mě chce abych mu ho vyměnil za něco s MP3 a když se podívám na ten rámeček který se používá pro uchycení autorádia tak má zezadu dva šrouby - vypadá to že je zezadu do panelu přišroubované.....

A dále dá se propojit ovládání pod volantem s běžným autorádiem?

Předem díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hledej, je to tu nekolikrat popsane i ten problem s ovladanim pod volantem - zkracene autoradio ma dirky, do tech strcis treba svareci draty a zatahnes, na nektera neorigo radia se delaji redukce na origo ovladani pod volant

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

No nevie mi nikto presnejšie poradiť ako tú mrchu vybrať??? Už načíta CD iba pri vypnutom motore, takže ak chcem pustiť CD musím postáť pri kraji cesty, zhasnúť motor, CD sa načíta, potom možem naštartovať a pokračovať v ceste... :bojim Poradte ako mám to rádio vybrať lebo keď som hľadal, všetci píšu že to ide ľahko ale mne sa nejako nedarí a už je to kritické. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes už pro mne vyndání autorádia není aktuální, ale když jsem to potřeboval, tak mi to taky nešlo. Dva ohnutý dráty do těch dírek, mohl jsem za to rvát sebevíc a nic. Ještě dnes jsou na jedné z těch děr stopy po tom "zápase". Musí tam být někde zezadu, popř. z boku nějaký šroub, jinak to není možné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty dráty nebo cokoliv jinýho by měli mít skoro stejnej průměr jako ty díry. Pokud jsou moc tenký tak se to moc nepovede a můžou zajet někam jinam. Občas pomůže pak ještě ty dráty jakoby malinko tlačit do stran a opatrně to zkoušet vytáhnout za tu mechaniku. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže po všemožných pokusoch sa to nakoniec podarilo. Ale nebolo to vôbec jednoduché, možno poôžem aj niekomu inému, kto má rovnaký problém, tie tyčky v dierach nestačili, pretože plast autorádia bol ako keby prilepený o plast ovládania klímy, boli na sebe natlačené a zaseknuté o seba, takže som nakoniec musel rozobrať bočné plasty stredového mostu či ako sa to volá, skrutky sú pod popolníkom, z tých plastov idú prieduchy na vzduch... tie keď som dal dole tak som získal prístup k rádiu zozadu a rádio som pri zasunutých tyčkách vytlačil. Išlo to dosť ťažko a musel som dať dole oba tie bočné plasty, na jednej strane nestačilo ale nakoniec, za zvuku praskania :D našťastie iba zvuku :) rádio povolilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...