Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

krouzek ABS


Scratch

Recommended Posts

ja se z toho zblaznim, pred cca 3/4 rokem jsem zde psal, ze mi prasknul krouzek u abs, ktery je umisten(ted presne nevim, na kloubu? Je to takovy ozubeny kolecko, ktery je tam naklepnuty. Nelze koupit samostatne, ale jako vzdy se musi vymenit pulka pezota. Tudiz se ptam, nemate nekdo toto kolecko? Ma prumer cca 10 cm a je na nem 48 zoubku. Minule jsem ho shanel skoro 3 mesice. Druha otazka, stava se to i vam, nebo je to jenom bolistka mojeho auta? Prece neni normalni, kdyz mi v pezotu reknou, ze tohle se jim jeste nikdy nestalo a ja to musim resit dvakrat za rok. Diky za rady ....:xvul:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked som menil minule lozisko, tak som dostal cele lave zadne koleso od Machyla aj s 21 /:myslim/ zubami a to mi nepasovalo lebo tiez som tam mal 48. tak som to 21zubove pri stahovani dvojramennym stahovakom zlomil. To by nevadilo, len chcem poradit ostatnym aby si vzali na to troj ramenny stahovak a postupne jemnym kladivkom pobuchovali to dole.

P.S.

u Machyla /+421 0907 074 888/ tych kruzkov bolo dost, mal asi tri. takze neviem ci ich este ma.

Som strasne rad ze mam takeho kamosa:potlesk:potlesk:D:D

[upravil dne 27.8.07 ajven]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

ked som menil minule lozisko, tak som dostal cele lave zadne koleso od Machyla aj s 21 /:myslim/ zubami a to mi nepasovalo lebo tiez som tam mal 48. tak som to 21zubove pri stahovani dvojramennym stahovakom zlomil. To by nevadilo, len chcem poradit ostatnym aby si vzali na to troj ramenny stahovak a postupne jemnym kladivkom pobuchovali to dole.

P.S.

u Machyla /+421 0907 074 888/ tych kruzkov bolo dost, mal asi tri. takze neviem ci ich este ma.

Som strasne rad ze mam takeho kamosa:potlesk:potlesk:D:D

[upravil dne 27.8.07 ajven]

Taky jsem rad, ze mam takovou podporu, ze nedelaji vedu, krouzek zavari a trada:super

To je potom radost mit Peugeota!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pritelky strejda je mechanik, ale dela spis nemce, i kdyz jak mi rekl, zdane ho preucuju. Kazdopadne, cim to svarovali, CO nebo elektrika?? Jde o to, ze elktrikou to zvladnu, CO nemam :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, tak to takovyho nikoho neznam, kdo by mi to svaril, tak to tedy sundam, dam tam nahradni, a ten poskozeny zkusim casem nekomu nacpat, az objevim, kdo to dela a UMI to :-), diky za rady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

no, tak to takovyho nikoho neznam, kdo by mi to svaril, tak to tedy sundam, dam tam nahradni, a ten poskozeny zkusim casem nekomu nacpat, az objevim, kdo to dela a UMI to :-), diky za rady :-)

Poptej se u lidi, kteri svaruji hlinik - TIG, WIG atd :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jste si úplně jistí, že ten kroužek je skutečně hliníkový? Já jen, že jsou také poloosy, které nemají nalisovaný kroužek, ale mají ty "zoubky" vytvořené přímo na tělese homokineťáku, a ten je pochopitelně ocelový; a navíc je to snímání magnetické, což také neukazuje zrovna na hliník. Nicméně jsem se do toho kroužku (sundatelného) nikdy nevrtal, takže víc k tomu neřeknu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, je to z vrakace, ale otazkou spis je, proc to praska? Prvni byl original pezot, tam my chteli samozrejme narvat celou poloosu, tak jsem si radsi sehanl ten krouzek a kdyz uz, tak radsi dva. Otazkou opravdu je, proc to dela a proc pokazdy na jiny poloose. Pred tim to bylo napravo, ted je to nalevo.

A neni to praskle jako prasklina, ale je to tak, ze z toho prvniho krouzku mi na kloubu zustala 1/3 a ted ten druhej je kompletne ruplej a nevim jestli neco chybi, ale evidentne je tam dira :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...