Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pocut klepanie od zadnej nápravy


Rafko

Recommended Posts

Chlapi, chlapi, neberte mi nadej. Mne to samozrejme robi tak isto, od kedy som ho kupil (november 2006) sa chystam to urobit (vymena rozvodov, tycky svisle a vodorovne, dalej nejake velmi divne svistanie pri akceleracii, ale nikdy nie je cas. Ja pevne verim, ze su to tycky. A k tomu este mi huci prave zadne koleso - to tipujem na lozisko, alebo naboj. Pravda sa ukaze 15.9.2007, kedy sa vraciam z dovolenky a tych 12 dni bude v autorizovanom servise u nas v NR. Dufam, ze to bude ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci brát naději, pravda měl jsem malinko načatou jednu tyčku a na jedné straně to spodní uchycení náboje k ramenu, to je jedno vyměnil jsem pro jistotu vše, ale zlepšení se skoro nekonalo. Snad budeš mít víc štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jp

Je to smutny, ale přidávam se k vám do klubu, vyměnil jsem všechno, zkoušel jsem kouskama jakési gumy podkládat nádrž a nic. Ve třech servisech mi řekli, vůle žádná. Sám jsem to procházel, snad stokrát a nic. Dával jsem dotaz sem na klub a jen klasické odpovědi, tyčky, spodní uchycení, stabilizátor atd... Furt to bouchá jak popisujete, už jsem to vzdal, asi před pul rokem... Jsem zvědav jestli na to někdo přijde? Já si myslím, že je to prostě konstrukcí i když to kamarádovi u nového modelu nedělá......

To bude nějaká prkotina. Konstrukcí to rozhodně není. Máme ve firmě 4 x 406, celkem najeto přes milion, a žádné bouchání, ani klepání. Nejstarší má najeto 560 tisíc, ostatní kolem 200 až 250 tisíc. To holt musíš najít.

Jinak Peugeoty, a hlavně 406-ky považuju za velmi bezproblémová auta.

Mrkni se pod rezervu, jetli tam něco nelítá. A do zadních blatníků, případně do dveří a do zadních vrat. Kolegovi bouchalo na 306 něco ve dveřích, taky to těžko hledali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem zkoušel co se dá, vyndat vše včetně rezervy a ostatních blbostí z auta. Výsledek žádnej. Na ostřejších nerovnostech je to pořád slyšet. Třeba na to někdo z nás přijde, je to dost možný, že je to nějaká prkotina...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byl problém u mě, samozřejmě jako tip to může pomoci ale je sto dalších věcí co to může být. Já měl nový tlumič i tyčku, takže myslel jsem si že o bude hloupost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ono, dekuji moc MMMMM:super. Přitáhnul jsem to stripama k těm drátovejm průchokam a je po problému. Ještě jsem oběvil jedno místo, jak je kryt na štelování ruční brzdy tak byl od něj dost proklepanej ten bovden co jde od ručky. natáhl jsem na něj silikonovou hadici a už to neklepe. Jel jsem to projet po strašne hrbolatých cestách a o zadní nápravě jsem vůbec nevěděl!!!! Ještě jednou díky!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No... ačkoli nerad, musím si nasypať popol na hlavu.

Večer pred odchodom na dovolenku som zhadzoval ľavé zadné koleso a pri povoľovaní skrutiek som zistil vôľu ako sviňa (tipujem tak 3-4mm) na tej blbej vodorovnej tyčke. Predtým som mykal s ľavým kolesom a tá strana je zrovna v poriadku, no a keďže mám pravú stranu v garáži tesne pri stene, k pravému kolesu som sa dostal až teraz... :mad:

Takže ich idem dnes obidve objednať, cez týždem vymeniť a uvidím, či to prestane.

Každopádne uznávam - moja chyba. Keby som ich vyskúšal obidve hneď, nemusel som pátrať ako debil a podkladať nádrž a podobné krávoviny... :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tomášik

No... ačkoli nerad, musím si nasypať popol na hlavu.

Večer pred odchodom na dovolenku som zhadzoval ľavé zadné koleso a pri povoľovaní skrutiek som zistil vôľu ako sviňa (tipujem tak 3-4mm) na tej blbej vodorovnej tyčke. Predtým som mykal s ľavým kolesom a tá strana je zrovna v poriadku, no a keďže mám pravú stranu v garáži tesne pri stene, k pravému kolesu som sa dostal až teraz... :mad:

Takže ich idem dnes obidve objednať, cez týždem vymeniť a uvidím, či to prestane.

Každopádne uznávam - moja chyba. Keby som ich vyskúšal obidve hneď, nemusel som pátrať ako debil a podkladať nádrž a podobné krávoviny... :mad:

Stačí vymeniť tú, ktorá má vôľu. Nezabudni urobiť geometriu zadnej (i prednej) nápravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...