Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 2.0i - nejde klima


Montty

Recommended Posts

Mne povedali dnes v Peugeote ze treba menit BSI coz akosi financne nezvladam... ... teraz sa nikomu v servisoch nechce makat a radsej hned vsetko menia,, ale budem to musiet skusit sam... DDDDííííky za odpoved...

Mam male decko a vraj sa nechysta ochladenie :roll

Bol tu jeden cloviecik, co pisal, ze to spojil kabelom: baterka-kompresor... ako sa to da urobit, aby som nieco nepos...???

...ako si to urobil s tym kablikom priamo na kompresor????

[upravil dne 26.8.2007 Montty]

[upravil dne 26.8.2007 Montty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz mi merali... klima je plna a aj kompresor je OK. Napriamo mechanikovi zopol a klima chladila... ale isiel po dratoch a vraj je vadna BSI... lenze ako som sa dopocul, moze to byt iba dajake rele, alebo nieco podobne a cela BSI stoji 12600 Sk, coz je teraz na mna privela...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ten samej problém.Klimu mi naplnily a stejně nešla řekly mi že je nějakej problém v elektrice. Nakonec díky ferymu mi to chodí.

Tak za 1 v motorovém prostoru jsou pojistky měla by to být 6 nebo 7 pojistka teď jsi nejsem ůplně jist já jsem měl ten problém že tu pojistku někdo vyndal a proto mi to nechodilo.

za druhé když sundáš přední masku tak jsou tam tři relé ty je třeba proměřit jestli jsou dobré protože jestli jsem vše správně pochopil dokavad se Ti nesepnou sahary tak ta klima nepůjde.

Jo a jinak jsem dával fery nějaká schémata jek je to zapojené vše tak když tak zkus trochu hledat jestli to někde najdu pošlu ti to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...