Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Plastové úchytky


Ticcino

Recommended Posts

Ahoj,

nevíte kde bych mohl sehnat takové ty plastové úchyty, co jich je na Peugeotu plno? Jedná se o takový plastový hřebík s vroubky, skrz který vede díra. Do díry se nacpe menší kolíček, který ten větší rozepne a drží to. Zjistil jsem, že mi možná jeden upadl. Na levém podběhu předního kola.

Nepotřebuji mít samozřejmě originál, jen kde se to dá sehnat a jak se to jmenuje?

post-0-14109596279395_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Ahoj,

nevíte kde bych mohl sehnat takové ty plastové úchyty, co jich je na Peugeotu plno? Jedná se o takový plastový hřebík s vroubky, skrz který vede díra. Do díry se nacpe menší kolíček, který ten větší rozepne a drží to. Zjistil jsem, že mi možná jeden upadl. Na levém podběhu předního kola.

Nepotřebuji mít samozřejmě originál, jen kde se to dá sehnat a jak se to jmenuje?

Jejich více druhů. Já koupil něco podobnýho, kolíček jsem sice zastrčil ale už ani prd nešel ven. Pak ještě prodávají takové co jdou v případě potřeby znovu vyndat a použít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...