Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak takhle vidí náš sraz "konkurence"


Recommended Posts

Tak jsem právě "oficiálně" požádal o zrušení mé registrace v.eu klubu. Jako spousta z Vás jsem si myslel, že můžeme přátelsky fungovat vedle sebe, slečna Žanetta mě však dnes dokázala, že s některými to prostě nejde (vyhodit člena klubu jen proto, že napíše omluvný dopis a snaží se zmírnit dopad toho, co ona zplichtila a pod co dotyčného ještě uvedla jako spoluautora - to je i na mě příliš silné kafíčko).

Takže AHOJ eu.čko a až si tam u Vás uděláte pořádek (jestli teda ještě vůbec bude s kým), ozvěte se, rádi Vás kdekoli potkáme - ale namyšlenou matku pluku, která své názory publikuje minimálně jako názory půlky planety, tu s sebou raději nevozte, na tu jsem si názor vytvořil velice jednoznačný (samozřejmě negativní).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já přijedu peugeotem, ale nevým kterým, mám jich více, a nemužu se rozpulit, abych přivezl více vozu.:D njn bud uvidíte moji 405 :mrk a nebo moji 106 :mrk ještě fakt nevím čím přijedu, asi to auto ktere bude po ruce.:myslim uvidíme, no ale přijedu určo 100% v sobotu, ale nevím do kolika abych stihnul projíždku s vama. a žadnej praporek nebo faborku mít neci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výběr ze slovníku

11:55:07 Peugeot405>> tady mám dukaz všechno kopiruju, a vše budu řešit taky přes policii.

11:54:36 Peugeot405>> jedno cd stojí 200tyjo, super máš prodejní právo?

11:54:29 Zanetti>> Ondřej: jo a kde máš důkaz, ušoune?

11:54:03 Peugeot405>> myslím, že jsi mi řekla že mi daš jasně za dva ventilatory 1000kča dala jsi mi 200kč, to teda činí ještě 800kč

11:53:56 obef>> ne sorry já se na to necejtim,ani na srazu jsem nebyl, protože mi to nevyšlo, což mě sere.

11:53:12 Peugeot405>> jsi koordynatorka, tak hledej, kde jsem.

11:53:03 Zanetti>> Peugeot405: ty naval 200 za žrádlo, který jsi mi nezaplatil, ty zmrde a naval mi 2 cd MP3!!!! Já ti dám tak leda 200......a v životě o tobě nechci slyšet

11:53:00 Peugeot405>> ještě nadavej, víš musíš se naučit jednat s lidma, a kdy mě teda přivezeš korunky, co mi dlužíš, nebo mi budeš chtít vratit ventilatorky?

11:52:13 Zanetti>> Peugeot405: kde seš, ty jeden zmrde, ti rozbiju hubu klidně sama, sráči jeden hnusnej!!!!!!

11:52:11 Peugeot405>> jo jenže celej sraz jsem sponzoroval já, a ne žanetka jak si myslíš, neboj se ale dlouho koordynator nebudu, už jsem napsal spravci sitě, aby mě smaznbul, ale klidně to vem za mně.

11:51:47 Zanetti>> Obef: děkuji za podporu, já to budu řešit přes policii......tohle už je moc.....mastí si u toho brko, úchyl jeden pojebanej

11:51:05 Peugeot405>> teda vyjadřovat se o dalších členech clubu, jen kdyby to slyšeli a viděli.

11:50:53 obef>> Nechci se mezi Vás nějak vměšovat ale myslim si že náš koordinátor by měl být dost spolehlivý člověk a n evim jestli peugeot 405 je ta správná volba

11:50:41 Peugeot405>> proč takhle lidi pomlouváš, joi klidně přijedte dej mi tam ty kačky co mi dlužíš.

11:50:22 Peugeot405>> hele a zanetti jsem nezakladal ja, najdi si jeho ip adresu,raději nenadavej, víš já sem tak rád že se s tebou o tom bavit nemusím, hele, a jak jsi psala a říkala o Tomsalovi že to je retard a že je nějakej divnej,proč?

11:48:55 Peugeot405>> tedka moment rušíš video

11:48:43 Peugeot405>> ještě něco?

11:47:26 Zanetti>> Peugeot405: Zanettl - jsi založil, hrozně vtipné, ty úchyle, tos posral.......dneska se z toho posereš, za to co jsi udělal........úchyle pojebanej

11:44:21 Zanetti>> Peugeot405: jseš slepej jako patrona, viď ty mentále jeden, vyjádřila jsem se sama za sebe a ne za ostatní členy klubu, tak už se na to vyser a jdi se radši trošku zkultivovat, ať se tě lidi nemusejí lekat.....

11:42:33 Zanetti>> Peugeot405: už to prosímtě vzdej, za ty kecy, co tady rozšiřuješ, dneska budeš mít pohovor s Honzou.....a možná nejenom s ním

11:36:25 Zanetti>> ALL: obtěžování, za které ta dotyčná nevinná osoba málem dostala co proto......a předevčírem mi z toho čísla volal sám hlupáček Ondra, který se vlastně prokecl........to je smůla co, hloupej úchylnej Ondra.......

11:35:21 Zanetti>> ALL: pauell22 ten prudič je náš milovaný koordinátor Ondřejíček Peugeot405, mimochodem dělal mi pod tím nickem sexuální návrhy, dále mě otravovalo cca před měsícem a půl číslo, drahej úchyl Ondra se vydával za jistého člověka, těžké sexuální

11:31:52 Zanetti>> Peugeot405: co to tady ty, úchyle, jeden píšeš za píčoviny????? Dneska na tebe jede Honza a vyřídí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ondrys

LIDI UŽ TO TADY UKONČÍME TUTO DISKUZY , NECHCI ABY SE TO HADALO JEŠTĚ POTOM TADY, I KDYŽ VÍME ASI VŠICHNI DOBŘE ŽE ŽANETTA JE PŘIHLAŠENA JEŠTĚ NA COMU - UVIODÍTE SAMY JEDNOU, JINAK PROSIM O UKONČENÍ DEBATY,DĚKUJU. ONDRA.:papa

Máš zbytečnej strach z toho že by se to tu hádalo, to se tady nikdy nestane, a kdyby přeci jenom tak jsou tu rozumní administrátoři kteří vědí co dělat.;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...