Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak takhle vidí náš sraz "konkurence"


Recommended Posts

  • O 9 měsíců později...

opet si budu trochu prihrejvat polevku a samochvalit se, ale s klubem to souvisi, ... paklize je na atributu ID autoincrement, taxem od pocatku existence tohoto klubu zřejmě jeho v poradi 8 uzivatel, dlouho predlouho jsem spokojene spinkal v propadlisti dejin, nez letos v lednu zakoupil me HDi, paxem se najednou rozvzpomel na mou registraci zde a s pomoci predsedy a kurta, kteri si me sice mezi sebou chvilku prehazovali jak horkej brambor (dle kompetenci :D:D:D) se mi nakonec povedlo opet prihlasit ! :cool: za coz jim timto dodatecne jeste jednou dekuji,... a paxem dlouho nevychazel z uzasu jak ohromnej technologickej tak i informacni skok dopredu klub za ty roky udelal, tedy jsem nevahal a prakticky ihned se stal radnym clenem .. a jen skoda ze jsem si nerozvzpomel drive bo vzhledem k probihajicim volbam bych vzhledem k memu ID jiste mohl kandidovat na cestneho prezidenta klubu :D:D divny, ale o domene .eu jsem se dozvedel az tady, mrknul tam a z uzasu vysel celkem rychle, v souvislosti s timto si dovolim parafrazovat jedno stare agitacni heslo:

! S WWW.PEUGEOT-CLUB.COM NA VECNE CASY A NIKDY JINAK !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

a paxem,co to je? znie to ak wies ty co

mno jo no, omlouvam se tedy, netusil jsem ze i zde na foru je nutne aplikovat spisovnou gramaticky nezavadnou cestinu, nikoliv tu zmutovanou internetem ..... paxem = pak jsem .... se smrti to myslim ma pramalo spolecneho :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bure_406

Původně zaslal: jozefsv

a paxem,co to je? znie to ak wies ty co

mno jo no, omlouvam se tedy, netusil jsem ze i zde na foru je nutne aplikovat spisovnou gramaticky nezavadnou cestinu, nikoliv tu zmutovanou internetem ..... paxem = pak jsem .... se smrti to myslim ma pramalo spolecneho :cool:

No nutné pro existenci na tomto foru to asi není, ale spoustě lidí se z toho dělá kopřivka (včetně mě - nechápu třeba psaní w místo v copak jsme v polsku?) a takovýhle prznění mě přijde stejný jako když babička schválně šišlá na malý dítě. Navíc ten kdo si to neuvědomí a píše takhle pořád podle mě musí pro ostatní (např. v práci) působit jako negramot :myslim

Ještě doplním jeden zde profláknutý citát....\"Vzdávám to, pište jako prasátka...\" :D

[upravil dne 24/6/2008 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

No nutné pro existenci na tomto foru to asi není, ale spoustě lidí se z toho dělá kopřivka (včetně mě - nechápu třeba psaní w místo v copak jsme v polsku?) a takovýhle prznění mě přijde stejný jako když babička schválně šišlá na malý dítě. Navíc ten kdo si to neuvědomí a píše takhle pořád podle mě musí pro ostatní (např. v práci) působit jako negramot :myslim

Ještě doplním jeden zde profláknutý citát....\"Vzdávám to, pište jako prasátka...\" :D

[upravil dne 24/6/2008 Driver]

tak moment, zde je treba se ostre ohradit, bo psani w misto v nebo mucinky ci mtmr nebo mtsmmmmmr atp a ruzna jina podobna zverstva, z toho nemam koprivku, z toho je mi zle az se mi chce zvracet o y-i to je dalsi kapitola ze ktere se mi chce taky kolikrat az zvracet, ale vzhledem k tomu ze me defacto klapani do klavesnice zivi,tak cim mene pismenek musim mimopracovne napsat tim lepe a mam-li napsat \"pak jsem\" je celkem o dve pismenka vic nez \"paxem\" a 8 lidi z 10 to pochopi ... z jineho soudku, nekde jsem nedavno napsal za vetou \"lol\" a byl jsem za \"idiota\" bo nikdo nevedel co to je, pred par lety a neexistenci smajliku, naprosto bezna zalezitost, inu pokrok nezastavis ... ale jak to vsechno souvisi s tema, dle meho nazoru plagiatorama z domeny .eu fakt nevim ?! :cool:

[upravil dne 24.6.2008 bure_406]

[upravil dne 24.6.2008 bure_406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím jestli tohle nazvat pokrokem, možná pokrok směrem vzad, protože takhle budeme na sebe místo řeči zase ukazovat posuňky v rámci \"zrychlení\" komunikace :nevim

No s tématem klubu .eu to moc nesouvisí, ale to máš jedno stejně je to starý a hojně propraný téma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja myslim ze lidstvo potrebuje jenom zjistit jak zapnout mozek tak, aby fungoval na vic nez 10procent, pak uz na sebe budeme jenom koukat nebo rafinovane skrehotat a jednim skrekem ci pohledem si stihneme rict vic nez rozsahlym souvetim (aniz bychom byli zamilovani - to kvuli tomu pohledu) , nakonec kouknete na delfiny ... bo verbalni i neverbalni komunikace formou psaneho slova je v podstate dosti primitivni i kdyz psane slovo byl udajne nejvetsi pocin lidstva:cool:

[upravil dne 24.6.2008 bure_406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...