Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak takhle vidí náš sraz "konkurence"


Recommended Posts

Překopírováno z http://www.peugeotclub.eu/events_join.php?id=2

Čus Pažouťáci!

Tak stále naléháte s otázkou, kdy bude další sraz. Tak tady hnedka něco máme!

Jubilejní 20. sraz v Červeném Kostelci termín je 14. - 16. 9. 2007, autocamp Brodský. Ale pozor, pozor! Jedná se o oficiální sraz naší konkurence tedy www.peugeot-club.com, takže jakýkoliv program, zajištěné ubytování apod. je v jejich moci.

Jelikož máme za sebou náš první historický sraz za náš klubík, myslím, že by nebylo vůbec špatné absolvovat sraz již zaběhlého a zkušeného klubu. Po zaregistrování našich členů na tento sraz bychom se měli napřed před vjezdem na "jejich pole" ještě domluvit, zda-li použijeme opět případné fáborky - (stejně jako jsme měli na srazu - modré barvy), abychom se alespoň trochu odlišili od členů COM.

Zaslechla jsem jistý fakt a to ten, že údajně na každém jejich srazu se pořádají orientační jízdy v terénu. Nevím, jak vy ostatní, ale např. já se tedy rozhodně žádného orienťáku se svým autem účastnit nebudu z jistých důvodů. Do toho nás nemusí nutit, takže kdo nebude chtít jet, nechť se obrátí na mě (Zanetti a Peugeot405) - budeme Vám sloužit jako koordinátoři za náš klub.

Ano, do toho naší "konkurenci" opravdu nemůžeme a nebudeme nutit, ale pak je otázka, jak se vlastně "konkurence" hodlá srazu zúčastnit???

Bližší info ZDE: http://www.peugeot-club.com/main.php?co=novinky/clanek.php&id=311

http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=89

- Vážení, budu mluvit za sebe..........ale............např. moc dvakrát se mi nelíbí zasílání danné částky za víkend /pro nás - jakožto nečleny jejich klubu/ je to za víkend Kč 500,--. Je jich tam zaresitrováno už opravdu požehnaně, tak je dost možné, že by na nás nemusely vyjít chatky a nezbylo by nám nic jiného než ležet ve stanech Dále se mi moc dvakrát nezamlouvá způsob, jakým tam mají předefinováno, že se bude jíst.......zkrátka a jasně nebudu posílat žádné peníze, aby se z toho pak najedli nějací dvoumetroví borci....... (NIKDO TĚ PŘECE NENUTÍ COKOLI PLATIT ANI SE SRAZU ÚČASTNITvzhledem k tomu, že žádné guláše aj.speciality já nejím Je to můj osobní postoj.......dál se mi vůbec nelíbí jejich další akce a to je orientační jízda, která se nejezdí sice na rychlost, ale na ujeté kilometry a splněné úkoly (na tábory jsem jezdila od 1. třídy a užila jsem si jich až-až). Nebudu tam nikde šaškovat. Už tak tam každý pojedeme určitě pěkných pár kilometrů......TAKŽE POJEDETE HEZKÝCH PÁR KM KVůLI TOMU, ABYSTE SI POTŘÁSLI RUKOU A ZASE ODJELI???? HMM

Suma sumárum: Pro ty, kteří z jejich programu nejsou také tak nadšení jako jsem já, navrhuji - dorazit až v sobotu v dopoledních hodinách do kempu, jet s nimi na náměstí, vyjížďku a odjet např.navečer. MOŽNÁ TO BUDE ZNÍT TVRDĚ - ALE POKUD NEJSTE Z PROGRAMU NADŠENI STEJNĚ JAKO ZANETTI, NEJEZDĚTE - NEMUSÍTE. POZVALI JSME VÁS PŘÁTELSKY A URČITĚ NEJSME ZVĚDAVÍ NA OTRÁVENÉ XICHTY.Dejte mi echo, kdo z vás tam bude chtít být na celý víkend a kdo by s námi přijel až v sobotu na otočku. Ti, kteří pojedou s námi "na otočku", zajistíme samozřejmě co nejnižší sazbu za mini účast či se samozřejmě pokusím zařídit bezplatné tzv. nahlédnutí na jejich sraz. (NEVÍM, KDE JSTE ZÍSKALI INFORMACI, ŽE NAHLÉDNUTÍ NA SRAZ JE ZPOPLATNĚNO - TAKŽE POKUD CHCETE JEN NAHLÉDNOUT, JE TO SAMOZŘEJMĚ GRÁTIS a když se třeba následně rozhodnete jet orienťák, ak je 100 Kč startovné za auto, to je snad pochopitelné

Žanet

Doporučuju ještě následnou diskuzi

http://www.peugeotclub.eu/msgboard_posts.php?topic_id=438

[upravil dne 26/8/2007 Medvěd]

[upravil dne 26/8/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim, dělá závěry a ještě nic neviděla, ať zustane doma radši:(

Nejlíp kdyby měli všechno zadarmo a nemuseli nikam chodit ani jezdit, jen sedět na zadku :bojim

Vzhledem k jejich urážkám kterými se titulují u nich na foru mě nijak nezaujali, tak mi chybět rozhodně nebudou

[upravil dne 26/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten její dopis mi přijde dost arogantní... vždyť my nikoho do ničeho nenutíme že? Účast je dobrovolná... Já třeba orienťák nikdy nejel a moc se na něj těším. A pochybuji, že by mé coupé nějak utrpělo. Při našich cestách, trpí denně :D

Strava? každý ať jí co chce, a to že nechce sponzorovat nějakého dvoumetrového chlápka, co údajně sní větší porci guláše je trošku mimo...

Ubytování? Je jasně napsané, kdo dřív nahlásí, bude mít nocleh v chatě...

Moc rád Vás uvidíme, ale abyste dělali scény a způsobovali rozepře, tak to raději zůstaňte doma... Byl jsem na několika srazech a vždy naprostá pohoda... Tak snad to bude i v Kostelci :super

Těším se na Vás... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

a navíc, nějak nechápu tu konkurenci... všichni jsme lidé, všichni máme vztah ke značce Peugeot... Nemyslím si, že je správné dělat rozdíly mezí tím či oním klubem... :bojim

No asi tak, kdyby nebyli jiní tak by nezakládali další klub a přišli by sem. Ale na urážky a ponižování jaky tam použivají tady není nikdo zvědavej.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl bych asi raci aby se tam radeji neukazovala pac myslim si ze na ni nikdo nebude asi zvedavej asi to bude pekna LAMA.

Jezdim v posledni dobe na vsechny srazy a musim rict ze vse je vzdy na 1 . A clovek kterej udela jeden sraz jeste jednodenni bude mit pripominky k takovedle akci. A tim hur kdyz tam ani nebyla.

Ja sam za sebe muzu rict ze na jejsich srazu taky nepojedu i kdyz by to bylo hned za barakem.

[upravil dne 26.8.2007 paul jane]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tomu nemůžu snad ani věřit,to moje hlava nebere!:o:oVždyť tu holku znám osobně a je uplně v pohodě a pak napíše toto..Nechápu její chování,nikdy na komáckým srazu nebyla,neví jak to máte zařízený(podle mě je to vždy skvělé,ať jsem se zatím nemohl zůčastnit-alespoň co slýchám z vyprávění):mrk a takhle křičí jak je všechno špatně a na velky prd...fakt mi to mozek nebere..:o:nevim:nevim:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pája Rybišár

hmm tomu nemůžu snad ani věřit,to moje hlava nebere!:o:oVždyť tu holku znám osobně a je uplně v pohodě a pak napíše toto..Nechápu její chování,nikdy na komáckým srazu nebyla,neví jak to máte zařízený(podle mě je to vždy skvělé,ať jsem se zatím nemohl zůčastnit-alespoň co slýchám z vyprávění):mrk a takhle křičí jak je všechno špatně a na velky prd...fakt mi to mozek nebere..:o:nevim:nevim:aut

To vypadá jako by jsme jezdili orienťáky po krosový trati, bo co, že se bojí aby si někde nehuntovali svoje auta.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Radek Hurvajz : Je videt jak ta dotycna slecna je o nasech srazech informovana pac podle toho co tam psal by jsem museli jezdit asi po lesich a polich ne v PEUGEOTech ale v BVPckach (kdyz by nahodou cetal dotycna tak BVP = Bojove Vozidlo Pechoty). Zatim jsem si nevsimnul ze by neco takove na nasich srazech vyskytovalo.

[upravil dne 26.8.2007 paul jane]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul jane

to Radek Hurvajz : Je videt jak ta dotycna slecna je o nasech srazech informovana pac podle toho co tam psal by jsem museli jezdit asi po lesich a polich ne PEUGEOTech ale v BVPckach (kdyz by nahodou cetal dotycna tak BVP = Bojove Vozidlo Pechoty). Zatim jsem si nevsimnul ze by neco takove na nasich srazech vyskytovalo.

No jestli tam budou rušit naší pohodu tak nevim co s nima, uvidíme co z toho vyleze. A pokud dotyčná nemá přesné info tak nevim co kecá za blbosti. A já myslel že BVP = Bojové Vozidlo Peugeot:D:D:D:D:D

[upravil dne 26/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

No já myslím, že se zbytečně vzrušujeme a měli jsme je od začátku ignorovat......

Medvěd šel na ně přátelsky , to co píší asi o něčem svědčí , ale nechci házet všechny do jednoho pytle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je výborný, tak oni nejsou schopní uspořádat pořádný sraz, pořád žijou z toho, že se jednou někde sešli a proto na jejich foru navrhnou, že by se mohli přijet podívat na náš "konkurenční" sraz. Ale v závěru z toho nakonec vyplyne, že k čemu tam jezdit když ten náš sraz v podstatě bude stát za prd, akorát to bude stát peníze za benzín, jídlo atd a zábava žádná.

Už to vidím jestli tam z tohodle klubu pár lidí přijede tak budou stát někde v rohu v hloučku s modrýma vlaječkama a budou na nás čumět jako puci, aby je náhodou někdo nepřiřadil k našemu klubu.

Tak tyhle něčí mozkový pochody nechápu. :myslim

[upravil dne 26/8/2007 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...