Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak takhle vidí náš sraz "konkurence"


Recommended Posts

No to je pěkne! Vidim v tom jen snahu pospinit klub fungujici jako obcanske zdruzeni, protoze ten za ktery kope je vylozene ucelove zalozeny. Stejne jako pro radu dalsich znacek! Vsude figuruji ti sami lidi! Tam nejde o kluby ,ale o PRACHY!!!

Kdo tu chytrou slecnu zvolil,jake maji vubec stanovy, z ceho je to financovany atd. o tom sem se tam nedocet.

Bohuzel nemohu jet i kdyz to mam kousek-terminova kolize.:grr Uzijte si to:super a tech co prijedou z euc. se na to zeptejte.:mrk myslim,ze brzo poznaj ,ze tam neco nehraje.:D

[upravil dne 27/8/07 p406b]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli bude Ondra rozumnej i ve skutecnosti :) tak si myslim ze neni problem :). Ale tu hrozne chytrou Zanetu at radeji necha nekde doma pac ta to bude mit asi tezke se z jejiho nazoru vykecat. Jinak si myslim ze ti rozumni clenove EU budou v pohode a radi se s nami seznami :D pac jsem pohodova bandicka :super .

[upravil dne 28.8.2007 paul jane]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky všichni,píšu za Petra,ale myslím že máme stejný názor.Sice na sraz bohužel nedorazíme, ale tohle mě fakt vytáčí.Brouzdala jsem jejich diskuzí a bohužel jsem tam našla pouze JEDEN opačnej názor než má ta hvězda.Všichni souhlasí s tím že tam rozhodně spát nebudou a na ,,stupidní orienťák" je nikdo nedostane. Nevim co si o sobě myslej. Medvěd byl tak hodnej, že je pozval a oni takhle?!Ať zůstanou radši doma když jim nejsme dost dobrý!:papa Janča

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Mila_S : No nemyslim si ze by ji omlouvalo ze je mlada pac podle ty diskuze co jsem si procital tak bud jsou tam vsichni mlady jako ona (coz se mi nezda) nebo maj vsichni nosanky nahoru. Pac u nas na clubu je sposta mladejch lidi a nikdo se tak nechova zaplat panbu. Jak uz se tu rikalo nehazejme vsechny do jednoho pytle pac si myslim ze ti co jsou NORMALNI tak se do diskuze u nich na klubu nepustili a prijedou uplne v poho :) a ty co tam prudi a remcaj tak at si vemou FABORKY a stoji na prijezdovce a koukaj se jak ma poradnej sraz vypadat. Protoze jinak se tam asi postekame jako LEFI :D a to nikdo nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Doporučuji přečíst jejich chat - http://www.peugeotclub.eu/chat.php?session_id=guest

no, maj tam veselo :nevim

a teď jde o to jestli je pravda to co tam napsala Zanett nebo si jenom vymýšlí aby Ondru (peugeot405) očernila.

Ze svého krajně zaujatého pohledu bych to tipnul na možnost B :nevim

No možný je všechno, do nikoho nevidíš;)

Každej je nějakej

[upravil dne 28/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Blizzard

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Doporučuji přečíst jejich chat - http://www.peugeotclub.eu/chat.php?session_id=guest

no, maj tam veselo :nevim

a teď jde o to jestli je pravda to co tam napsala Zanett nebo si jenom vymýšlí aby Ondru (peugeot405) očernila.

Ze svého krajně zaujatého pohledu bych to tipnul na možnost B :nevim

No možný je všechno, do nikoho nevidíš;)

no to ne. uvidíme na sraze. ondra se zdá že přijede, tak se uvidí jakej je člověk. Zanett vypadá že nepřijede a soudě podle její prvotní reakce to nebude snad ani škoda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se kvám taky přidám.Zpravoval jsem ji auto chladič na klimu a hned mě potom začala pomlouvat. a sahary vrtule tak jsme ji to z Ondrou <peugeot405>Zprovoznili a hned začala pomlouvat a házet na Ondru špínu.Řekl jsaewm si 1000kč protože jsem to eště proměřoval co ji na sahaře odešlo a dělal jsem to 3,5h plus montáž motorků každej zvlášt takže tadyty peníze není moc.A ondroj za motorky dala pouze 200kč....Tak si udělějte o ni předsavu svou...:xvul:xvul:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...