Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 406 Spojka kompresoru klimatizace odstřikuje olej


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Všimnul jsem si že mi při zapnutý klimě odstřikuje olej od mechanismu spojky na kompresoru, víte někdo proč, nebo kde se tam olej bere? Není to mnoho ale nikdy před tím mi to nedělalo, mastná čára na krytu se objevila až teď. Díky za odpovědi

Foto řemenice se spojkou:

[upravil dne 26/8/07 Radek Hurvajz]

post-0-14109596278623_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

V kopresoru je solo olejová náplň. Ale jak tak koukám na foto, není tam stopa po žluto zelené barvě na spojce ? Jestli jo, tak jsi měl v okruhu barvivo a vylezl Ti olej z části co je s chladivem. V každém případě je to chyba.

No pokud by lezl od chladiva tak by to přestalo chladit protože by unikalo i chladivo, ne?? Chladí to pořád stejně, co to auto mám. Jen nevim jestli to tak má chladit, zdá se mi to nějak málo, měřil jsem to jednou, venku asi 28 st a z výdechu šlo asi 8 st, ale v pohodě to uchladí i ve velkym vedru. No co se s tím dá dělat, je tam jen nějakej simerink na vyměnění nebo jak?

Jo k tomu barvivu, nezdá se mi že by tam nějaký bylo, na prstě to má jen olejovou barvu, na řemenici bych typoval trochu koroze a a olej, nevim otřu to na nějakej bílej hadr a uvidím

[upravil dne 26/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Olej do klimakompresoru by měl být součástí chladiva, tedy alespoň dle tohoto příspěvku. Každopádně si asi bude muset autí odpočinout v servisu :(

To z toho teda ale nemám vubec radost, prevít jeden si vymejšlí zrovna když se mi to nejmíň hodí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...