Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mrazík


Stefan

Recommended Posts

To Pavca: Máš dvě možnosti, když nezatáhneš ruční brzdu a necháš vyřazeno:

1. Musíš ve voze vozit dřevěnej klín pod kolo a jen se modlit kdy ti ho někdo vyndá a auto ti někam odjede.:D:D:D:D

2. Nebo musíš jezdit po sídlišti nebo tam kde bydlíš tak dlouho dokud nezaparkuješ někde na rovince.:D:D:D:D

P.S. A také se můžeš modlit aby při nastartovaném autě na dálku ti sním někdo neodfrčel. (to už pak jen stačí šikovně vyrazit okénko a frrrrnk:D:D:D). ČUS MAXIM:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo si nechat zamknutý pedály a volant. Co s autem co vrčí ale nikam nedojede. Taky se dělá zámek řadička - ručka asi nejjistější, hodim neutrál, zamknu šaltpáku. Ale s tim ujetim nevim, jedině nechat cihlu na brzdě, nebo jí nějak přichytávat k podlaze. Sakra dneska mi to myslí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavča- 405GLD - Sirael: Ten dálkovej start je samozřejmě blbuvzdorně nařízenej. Aby to dálkově nastartovalo, musí být zařazenej neutrál a zatažená ruční brzda, jinak to čidla nepustí. A auto je sice nastartovaný před barákem, ale dál je zamčený a zaalarmovaný, takže s ním těžko kdo odjede. A kdyby přece jen rozbil okýnko cihlou na nasedl, není mu to nic platné. Nejen že to houká. Chce-li totiž odjet, musí dát dolů ruční brzdu. A není-li v tomto okamžiku klíč v zapalování v poloze II, čidlo ruční brzdy chcípne motor. A Pavčovy obavy se zamrznutím ruční brzdy - jo, občas se to stane. Už jsem měl Trabanta, škůdku stovku, stodesítku, Favorita, Fiat UNO, Daewoo Matiz, Feldu a teď mám dva Peugeotky... Ale vždycky maximálně po deseti metrech jízdy mi zatím každá zamrzlá ruční brzda povolila.:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se me tyka, mam ve 406 automata, takze \"zamrzlou\" rucku neresim. Fakt je, ze je to delany blbuvzdorne, takze asi i do manualne razenyho auta by to nemusel byt problem. Jinak alarm samozrejme funguje - naklonovy cidlo, plast je zapnutej.. .

vix: nezhavim, mam benzinaka :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vix: Přiznám se, že teď nerozumím... Mám to teda zatím jen na benzíňáku, takže tam to odpadá. Ale ptal jsem se oněch hochů alarmistů, jestli to dávají taky do chrochtů, a říkali, že jo - a že pak je ten dálkový start samozřejmě s předžhavením, jen se to jinak zapojí. No a pak, když už motor běží, se jen přijde, odalarmuje/odemkne auto, nasedne, klíček do zapalování do polohy II (protože motor běží, tak už to ve IIce nežhaví), ručku dolů a jede se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Garfield: To co jsi napsal o tom dálkovém startování jsou dobreé technické informace. Ještě by mě zajímalo kolik to stojí a jestli se to dá namontovat do 405GLD.

Ještě k té ruční brzdě, když ti to zamrzne v bubnech tak je šance že to po několika metrech rozmrzne (nesmí však mrznout jako kráva -25°C, kdy ti to zamrzne tak že musíš sundat kolo a použít benzínovou letlampu a nahřejvat a vysoušet- mě se to stalo vloni. Přes den obleva a v noci mráz.) Pokud ti to zamrzne v lanovodech tak ti nezbyde než to nechat odtáhnout do vyhřejvaný garáže. ČUS MAXIM

:cool::cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

405GLD: Já to mám dělané od kluků z www.bluetuning.cz, prý to umějí na dát každé auto, i diesel. Mají dva typy alarmů s dálkovým startem, jeden za 7.490 plus montáž 3.000, druhý za 10.990 plus montáž 3.400. Ale co jsem tak projížděl Internet, alarmisty, tak různé systémy obsahující dálkový start nabízí kdekdo. Já jsem si to nechal dělat u hochů z Bluetuningu, protože předražené to není a zároveň mi dělali modré LED podsvícení přístrojů a dávali modré neony svítící pod nohy při nastupování (napojené na dveřní spínač) - v noci je to fakt nádhera, každej čumí! Jinak, vidím že jsi z Aussigu - zdravím, 15 let jsem tam na Terase bydlel - do Prahy to nemáš daleko, takže mám pro tebe tip: Až do neděle 19. 10. je v Praze na výstavišti v Holešovicích výstava auto a autoaudio a alarmy atd., můžeš se tam otočit a uvidíš rovnou na místě, kdo a za kolik alarmy s dálkovým startem dělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Garfield: Díky za typ. Ale bohužel tam jet nmohu, jelikož mam autíčko na špalkách (mam sundanou zadní nápravu-repase).

Jak to máš udělané stou palubkou že ti svítí modře, jaké jsou tam LED diody, co všechno vyměnili na palubce? Nemůžeš to večer vyfotit a poslat na net. do tuning sekce v Peugeot clubu?

Dík ČUS MAXIM:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxim 405GLD: Fuj, repase zadní nápravy - ani mi to nepřipomínej, Píža (205) už by to taky potřeboval jak sůl, ale nechce se mi dávat peníze, když vůbec není jisté, jestli na jaře projde technickou...

To podsvícení: Jo, rozhodně se to chystám za tmy vyfotit a hodit sem - jen by to ještě chtělo najít čas a auto trochu vyluxovat, snad o tomto víkendu, a už se může fotit. Jinak pro orientaci si můžeš najet na www.bluetuning.cz, sekce Podsvícení přístrojů. Je tam je vyfocená podsvícená palubka pár aut, co dělali - sice samé hovnoznačky, Honda, Opel, VW, Ochcávka a Fáva... Peug holt vypadá líp, ale pro orientaci to stačí. Já mám modré podsvícení budíků a modré neóny pod nohy jako ta Omega, co dělali, tak se mrkni. Já jak jsem to uviděl, tak jsem se do toho zbláznil. Jaké LED diody tam jsou, to nevím, řekli mi jen, že vyhodili žárovičky a místo nich přesně podle každého budíku vytvarovali světelného hada z LED diod. Takhle jsou podsvícené všechny 4 budíky, co tam mám - teploměr, tacháč, otáčkoměr a palivoměr. U některých typů aut prý jde podsvítit i střed, kde je ovládání vzduchu a topení (viz např. to jejich Punto), ale u 306ky ne, tak tam zůstal orignál s klasickými žárovičkami. Naopak nabízeli, že tu modrou můžou hodit i k podsvětlení elektrického ovládání oken, ale to jsem nechtěl - efekt není zdaleka takový jako u palubky a je to spousta drátů a peněz navíc. Nabízejí různé barvy - i zelenou, oranžovou, červenou, bílou - ale mně se k vínovému autu s černým interiérem nejvíc hodila ta modrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...