Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Umisteni termostatu a krokace


PetrR

Recommended Posts

Zdravim spolubojovniky Peugeotaky,

nemam zadnou chytrou knizku, sem mechanik amater ale mozna bych to zvladl. Chtel bych poprosit jeslti nekdo nema scan ci fotku umisteni termostatu a krokace na motoru a kde to hledat. Kolisave otacky atd diky moc za vsechny prispevky ostatnim vypada to ze mam stejny problem takze to zkusim. Jedna se o 405 kombi rv 1991 1.6i kat. jednobod, Solex neco tam je napsano u lanka plynu. A termostat uz jen tak ze by se asi hodilo. Btw mam koupit otvirani v 82 nebo 89 stupnich Celsiusa?

BTW: vstrik tzn. ridici jednotka. Ma tahle jednotka nejaky ten registr chyba a jde pripojit na diagnostiku nebo je to jen jednoucelovy bazmek?

BTW2: daji se na tohle auticko napasovat nejake ALU kola? Ted tam mam ocel a pneu 185/65 R14

Diky moc vsem predem za infosky.

[upravil dne 26.8.07 PetrR]

[upravil dne 26.8.07 PetrR]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě tam krokáč mít nebudeš. Vzduch pro volnoběh se bude asi regulovat v šoupěti někde pod termostatem. Je to jednak závislý na teplotě vody a jde do toho i elektrika.

Já bych si vybral termostat na vyšší teplotu. O vyblikání chyb se toho tady taky dost psalo,

tak to naštuduj a zkus. Ještě napiš něco bližšího (kód motoru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno je to auto z druhe ruky tak nezarucuju udaje. Oznaceni v TP mam 405 1.6 VD315EBD. Snad to bude nejak napomocno. Mel jsem ten nestabilni volnobeh uz delsi dobu a servisak mi rekl, ze by to mohl byt "krokac" tak heh snad tam je :-). Kde to mam hledat? Zkusim vyblejsknout motor a dat foto. Za ten termostat diky takze koupim vyssi tepotu a vymenim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...