Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyrobí mi v Peugeotu klíče?


Marcel505

Recommended Posts

Problém: Mám zámky, ale ne klíče. Ale mám napsané kody k těm klíčům, nevím zda to jsou kody, které byli napsány na klíči nebo na takovém tom kousku který je většinou u klíčů do zapalování, ale mám prostě dva kody.

Vyroběj mi v Peugeotu klíče podle těch kodů? (Nebo teda jestli je objednají z Francie).

Abych udělal tečku - jedná se o 305ku, takže se spíš ptám majitelů stejné řady (205, 405, 605). jestli tohle někdy řešili a taky KOLIK TO STÁLO???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Problém: Mám zámky, ale ne klíče. Ale mám napsané kody k těm klíčům, nevím zda to jsou kody, které byli napsány na klíči nebo na takovém tom kousku který je většinou u klíčů do zapalování, ale mám prostě dva kody.

Vyroběj mi v Peugeotu klíče podle těch kodů? (Nebo teda jestli je objednají z Francie).

Abych udělal tečku - jedná se o 305ku, takže se spíš ptám majitelů stejné řady (205, 405, 605). jestli tohle někdy řešili a taky KOLIK TO STÁLO???

no zkusil bych toho typka co dela jen autokliče , mě udělal podle vložky zapalovani klič , ma takovou kukaň v pasaží u ted nevim jestli je to kino svetozor , no je to prvni pasaz kdz jdes na vaclavaku od muzea po leve strane. vzal si za to 250,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

no zkusil bych toho typka co dela jen autokliče , mě udělal podle vložky zapalovani klič , ma takovou kukaň v pasaží u ted nevim jestli je to kino svetozor , no je to prvni pasaz kdz jdes na vaclavaku od muzea po leve strane. vzal si za to 250,-

Mám zámky ze dveří, z kufru, ale volantovou tyč se spínačkou mu tam brát asi nebudu... :D

Mrkl bys na mapu kde přesně to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

...

no je to prvni pasaz kdz jdes na vaclavaku od muzea po leve strane.

...

Původně zaslal: Pe.Tr

je to pasaž hned vedle KFC , to víš kde je ne?

No kdybych šel od muzea jakoby ke koni a dál na Václavák, tak dědek je po PRAVÉ straně. Ale jestli je ta pasáž hned vedle dědka, tak dědka najdu bezproblémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

kfc je na druhe straně tedy vlevo a vchod do te pasaže je hned pod tim fastfoodem

Přestěhovali to? Já tam dlouho nebyl.

Vím, že když stojím a koukám na koně a za ním vidím muzeum, tak kfc je po levé straně. Myslíš si to takhle stejně?

Tak stejně je to jedno, tam už to nějak najdu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Pe.Tr

kfc je na druhe straně tedy vlevo a vchod do te pasaže je hned pod tim fastfoodem

Přestěhovali to? Já tam dlouho nebyl.

Vím, že když stojím a koukám na koně a za ním vidím muzeum, tak kfc je po levé straně. Myslíš si to takhle stejně?

Tak stejně je to jedno, tam už to nějak najdu...

ee , v tomto připadě je na pravo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží jakej to je klíč. U 605 strašnej problém.

Pokud máš ale klasiku, tak jeden z těch kódů by měl být tvar zubů. Vem si třeba klíč z fabky - má 5 zubů vždy na stejným místě, klíky zapadjí mezi zuby. Každej výřez mezi zubama má svou hloubku od 0 do 9. 9 je nejhlubší a klíč s kódem 0-0-0-0-0 je vlastně novej neopracovanej klíč. Takže pokud vezmeš zámečníkovi kód třeba 4-6-4-8-3 tak by měl být schopnej podle toho udělat klíč. Kdyby kód nebyl, musel by se zámek rozebrat, přeměřit kolíky, složit a taky by se podle toho dal udělat klíč.

On se dá klíč udělat aji "naslepo" nastrčením prazdnýho klíče do zámku, klepáním a opracováním pilníkem ale to už je docela věda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Nejsou. Když koukáš na koně tak KFC je vpravo. Vlevo je Mekáč:super

Pravda! Já tam dlouho nebyl...

A co v tom Peugeotu???

Nebo si mám rovnou domyslet, že mě zase pošlou slušně do pr***e?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

A co v tom Peugeotu???

Nebo si mám rovnou domyslet, že mě zase pošlou slušně do pr***e?

Nesmíš se nechat odbýt, to je asi tak všechno. Mě taky chtěli s jednou prkotinou honit od čerta k ďáblu, ale slušně jsem jim naznačil, že by to takhle nešlo a dobrá věc se podařila;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Marcel505

A co v tom Peugeotu???

Nebo si mám rovnou domyslet, že mě zase pošlou slušně do pr***e?

Nesmíš se nechat odbýt, to je asi tak všechno. Mě taky chtěli s jednou prkotinou honit od čerta k ďáblu, ale slušně jsem jim naznačil, že by to takhle nešlo a dobrá věc se podařila;)

Tak já tam teda zítra razantně nakráčím a bude. A budu trvat na obsloužení, jinak že neodejdu. :grr

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Hm, tak zase mi z Peugeota nevolají, to potěší.

____________

No a byl jsem na tom Václaváku.

Asi takhle: Ze zámku dveří udělají klíč asi za 500 Kč, ze zámku kufru by to mohli udělat levněji.

Ale ten zámek musejí rozebrat, takže to jde na dílnu...

Kdyžtak na ně mám kontakt a otvíračku, kdyby někdo chtěl, vždy tam nejsou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Hm, tak zase mi z Peugeota nevolají, to potěší.

____________

No a byl jsem na tom Václaváku.

Asi takhle: Ze zámku dveří udělají klíč asi za 500 Kč, ze zámku kufru by to mohli udělat levněji.

Ale ten zámek musejí rozebrat, takže to jde na dílnu...

Kdyžtak na ně mám kontakt a otvíračku, kdyby někdo chtěl, vždy tam nejsou...

a za kolik to udělaj frantici?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...