Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Juuj ten vykon...


maximum

Recommended Posts

Zdravim borci.

Pred nedavom som tu pisal, ze afto trosku stratilo vykon a ze sa mi mierne zdvihla spotreba. myslel som, ze je to vaha vzduchu, tak som ju vymenil, lae ziadna zmena... teda tu spotrebu este nemam vyskusanu, ale ocakavay vykon sa nedostavil... Cim by to este mohlo byt? Este pripomeniem, ze auto ide v poho do otacok a ide aj 190 km/h, ale slabsie to akceleruje. Teda nemam problem s vykonom akotakym, ale s akceleraciou a spotrebou... pls poradte, ja uz nefiiiim....:myslim

[upravil dne 25.8.2007 maximum]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co ja viem s tymi vstrekmi... ako vravim vykon to ma, len sa to slabsie rozbehuje.., proste to tak nekopne do sedacky ako ked sm to auto kupil (ojazdene), potom bolo buchnute a asi mesiac sm nejazdil a potom nastala ta zmena.., spotreba sa tiez dvihla asi o 0,8-1 L . Keby to boli vstreky tak by to asi islo ovela horsie no nie?.. ja ozaj netusim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pneumatiky su spravne nafukane, prave dnes sm dvihal auto na hever a kntroloval, ci nie je niektore koleso brzdnene a v poho..., spojka sice chyta uz dost hore, ale nezda sa mi, ze by presmykovala..., filtre su vsetky nove..., a este k tym vstrekom..., prema nedymilo ti auto, ked si mal zle vstreky?

[upravil dne 25.8.2007 maximum]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak sm precital ake problemy mal Prema so vstrekmi..., chvalabohu mne sa neozyva cinkanie od motora ani to vobec nedymi.. ani studene starty.., nic..., takze riesim dalej..., filtre su vsetky nove..., skusim tu lepsiu naftu a aditivum..., nemoze to robit neaka hadica alebo take nieco?? este sm rozmyslal nad tym EGR ventilom, ci ten neporiesit a odstavit ho...

[upravil dne 25.8.2007 maximum]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maximum

no tak sm precital ake problemy mal Prema so vstrekmi..., chvalabohu mne sa neozyva cinkanie od motora ani to vobec nedymi.. ani studene starty.., nic..., takze riesim dalej..., filtre su vsetky nove..., skusim tu lepsiu naftu a aditivum..., nemoze to robit neaka hadica alebo take nieco?? este sm rozmyslal nad tym EGR ventilom, ci ten neporiesit a odstavit ho...

[upravil dne 25.8.2007 maximum]

Jo jo Egr by ti mohl netěsnit a utíkat ti tam tlak k turbu....zaslep ho a uvidíš tím nic nezkazíš a líp to bez něho jede a nemáš třeba zasraný intercoler nebo nemáš ho prasklý?????

[upravil dne 25-8-07 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj.., filtre su vsetky nove, takze tymi to urcite nebude..., Prema mozes mi este, prosim ta, napisat, aj ked viem, ze sa to uz preberalo, ze ked cem zaslepit ten EGR ventil, tak ci mam normalne iba vystrihnut taky plech bez akychkolvek otvorov ( teda s otvormi na srouby) alebo treba zaslepit iba jednu dieru a jednu nechat volnu.... thanx thanx.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...