Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 405 Koupě


Guest Michaela

Recommended Posts

Guest Michaela

Ahoj chtěla bych si kopit starší 405. Neviznám se v těchto autech a prosím Vás o radu jaký modelový rok, typ motoru případně výbavy by jste doporučovaly a kerému je naopak lépe se vyhnout. Moc děkuji Všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně asi něco vyrobenýho po roce 93. Nejlépe model SRi s motorem 1.9i. 1.6 je na tohle auto přeci jenom málo. Neříkám, že to nejede, do města to stačí, ale jinak je to potvora lílá. SRi je podstatně pružnější a má vyšší výbavu jako jsou el. okna a podobný věcičky. A nebo diesela, ale v tom ti neporadim. Mám radši benzíňáky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Michaela

Abych upřímě napsala chtěla bych to autíčko na přechodnou dobu jsem začátečník a chci se na něčem rozjezdit potom si teprve chci kupovat nějakého lepšího a silnějšího Peugeotka protože se mi tento typ líbí.Proto směřujte Vaše doporučení spíše nějaký levněší třeba i orezlý kus plechu který budu moci zlikvidovat než se naučím pořádně jezdit. A jinak díky za přivítání v klubu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Michaela

Abych upřímě napsala chtěla bych to autíčko na přechodnou dobu jsem začátečník a chci se na něčem rozjezdit potom si teprve chci kupovat nějakého lepšího a silnějšího Peugeotka protože se mi tento typ líbí.Proto směřujte Vaše doporučení spíše nějaký levněší třeba i orezlý kus plechu který budu moci zlikvidovat než se naučím pořádně jezdit. A jinak díky za přivítání v klubu

No ono zase moc orezlý kus nevybírej, chtělo by to něco spíš v lepším stavu, aby jsi prostě jezdila a jen do toho necpala peníze. Ono totiž sice 405ky mají celkem rozumnou pořizovací cenu, ale když pak něco "odejde", tak to stojí za to:( Ono když chceš mít opici, musíš mít na banány:aut Jinak chválím výběr do začátku i dále a vítej:papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když faktem je, že 4x4 je náročná na údržbu a díly na ni taky nejsou nejlevnější. Ale pokud je ten náhon OK tj. nikde nehučej ložiska, nemlátí zadní náprava apod. tak by to mělo chvilku vydržet. O tom by mohl něco vědět Bohouš. Haló Bohouši kdepak jsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

I když faktem je, že 4x4 je náročná na údržbu a díly na ni taky nejsou nejlevnější. Ale pokud je ten náhon OK tj. nikde nehučej ložiska, nemlátí zadní náprava apod. tak by to mělo chvilku vydržet. O tom by mohl něco vědět Bohouš. Haló Bohouši kdepak jsi?

Bohouš má net jen v práci , musíte vydržet do pondělka.

Teď se asi rochní v téčku.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Pe.Tr: Tak Bohouš už má Téčko jo?:mrk A jak je to dlouho co k němu přišel? Že jsem to tu nějak nezaregistroval:o

No jestli už ho koupil nevim jistě ,ja se s nim byl na něj kouknout (utery), měl jsem diagnostiku tak jsme to chtěli projet přes pc , vypada dobře na to jak dlouho stoji , ale cena mi přijde i tak vysoka .Počitam ale že ho koupil. Uvidíme v pondělí co se zněj vyklube

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Michaela

To budeš hodnej když se na něj jukneš také tam chci jet tento týden se na něj podívat ale Ty toho uvidíš daleko víc než já, tak uvidíme. Kdyby jste náhodou o nějakým věděli do těch 25 000 tak mi dejte vědět ju? Rozeslala jsem nějaké e-meily po inzerátech tak snad bude něco z toho stát za něco víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...