Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.9 Mi16 ze 405 za 1.9 z 205 GTi


TMiky

Recommended Posts

Zdravim vsechny, kteri ctou.

Mam 205 1.9GTi a zajimalo by mne, jestli vymnena tohoto motoru za Mi16 ze 405 je slozita. Mate s tim nekdo zkusenosti? Jeste jsem 205-ku s timhle motorem nevydel, ale slysel jsem , ze to obcas majitele delaji. Zajimalo by mne take, jestli je potreba upravit pro to i podvozek, napr. brzdy apod. Vsem dekuji vehementne.

Zdravi TMiky.

PS: Jak to vychazi v cenach?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

techto prestaveb jezdi u nas urcite dost, akorat se o nich moc clovek nedovi.

Celkove to vypada tak, ze bys mel vymenit aji ridici jednotku a myslim, ze i neco kabelaze. :-( Jinak brnkaca - vytahnes motor - namontujes motor mi16 a pak jenom zapojujes a ladis detaily.

Co se tyka brzd.... urcite nic nezkazis kdyz tam das nejake lepsejsi, ale nutne to neni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže rovnou sem zkopíruju jeho inzerát:

Peugeot 405, 309, 205. Prodam motor + prevodovka. Mi16 163 koní, možno i elektoinstlaci a počítač. Případně poradím s montáží do Peugeota 205 či Peugeota 309! Dále ještě komplet servo na Peugeot 405. Praha. Tel.:0606/645553

Email: vjvj@post.cz

Jinak, pokud vím, dostat tu Mi16 do 205-ky není až taková sranda, vejde se tam jen tak tak. Do 309-ky asi půjde líp. Hezkou zábavu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zas takova hruza to nebude, pokud budes mit svazky z MI16, tak proste jen vyskubes ty GTi a vrazis tam MI16, ale problemek je v tom, ze jelikoz je to na 405, tak jsou ty draty o neco delsi :-( Bud je teda nekde zauzlujes a schovas nebo si das tu praci a zkratis je (pakarna), ale vypada to lip.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...