Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kožené sedačky vs klasika


Hadra

Recommended Posts

Původně zaslal: Go-Zila-Go

hold kža je koža ale čo použivate na sedačky a volant na udržbu ?:myslim

ako koža tak klasika potah :myslim

462943ee24f2c.jpg

toto je třeba foto mého vnitřku...

Na kůži jsem vyzkoušel kde co, ale nejlepší je podle mně včelí vosk... Za tepla se perfektně nanáší a kůži nádherně oživí. Impregnaci dělám tak co dva-tři měsíce, dle chuti, a kůže je jako nová...

Odkaz na balzám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Přema: tak to je pěkné. To je dělané na míru?? Dělají i kombinované potahy kůže x textil ? A jaká byla cena??

Jo jo přesně na míru a myslím že kombinace kůže a textil není problém stačí se jen domluvit,pošlu ti odkaz na tu firmu ale nemají to v nabídce,je to jen na telefonickou domluvu....Tady

[upravil dne 25-8-07 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kohlla

Na kůži jsem vyzkoušel kde co, ale nejlepší je podle mně včelí vosk...

říkáš včelí vosk:super zkusimto, protože ty sedačky vypadaj fakt dobře

díky @re

[upravil dne 25/8/07 kohlla]

ano, mně se osvědčil... zkoušel jsem různé krémy od motipu, želvy a dalších ale ten vosk je nejlepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@re: Jojo, tenhle balzám je super... Já ho používám na finišování právě po napuštění kůže tím mlékem. Ten vosk kůži spíš ochrání před vysušením, nevšiml jsem si, že by po jeho použití kůže měkla - a o to mi šlo, protože spousta starších sedaček praská, protože kůže tvrdne...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že auta kupuju zpravidla ojetá, tak problém kůže ANO/NE vůbec neřeším; při nákupu je to až jedna z posledních věcí, které by mohly ovlivnit moje rozhodování.:mrk:mrk:mrk

btw: předpokládám, že u většiny z vás je to podobné ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ja zase jedine mikroplys...tu co mam v 605 na to auto..sedacky jsou jako nove, bez nejmensich naznaku zniceni. To se jeste delaly echt gold materialy, ale napr. to co mam c C5tce se soupe a sulkovati, zejmena u ridice, kde casto vystupuju nastupuju, v mistech kde dochazi k oteru atp, proste podle me **** a pritom to ma najeto sotva tretinu toho co 605tka. A co jsem videl vetsinu kuzi, tak popraskane a skarede, u noveho nebo zanovniho auta je to parada, hlavne ta svetla, cerna je takova o nicem nic nerikajici, ale bezova nebo hneda to je luxus..videl jsem i cervenou, mnam. Pokud bych dostal peknou kuzi tak bych se staral aby byla, ale jak je skareda tak uz s tim nic neudelas. Muj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...