Přejít na obsah
robert

značka - dej přednost chodcům

Recommended Posts

Tak mě napadlo, jestli není v rozporu s vyhláškou dosavadní modrá značka přechodu pro chodce. Když tam mám dávat někomu přednost a né mě jenom na něco upozorňovat. Jestli by náhodou neměli udělat novou \"dej přednost chodcům\".

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

A vis ze by meli mit chodci prednost pokud do vozovky vstoupi aniz by bylo blizkosti auto do 60m? No snad to neni jen blabol ale jinak mas prednost Ty ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest Ondra

co vim, tak neni 60m, ale chodec do vozovky muze vkrocit pouze tehdy, pokud ridic zastavi NEBO POKUD MUZE BEZPECNE ZASTAVIT.... takhle nejak to tam je.... tech 60 m se bere asi reakcni doba + draha pro zabrzdeni, spis je to nejaky voditko, jak resit, jestli mohl bezpecne zastavit....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a neni tech 60m jen vzdalenost od přechodu, kdy je chodec povinen jej použít. Bohužel asi chodci mají špatný odhad a řidiči se zase na ně většinou na přechodu vyse....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud to nekdo najde at sem da odkaz .. je dobry to vedet protoze nekteri chodci jsou v tomhle dost hrozni.. spis driv sem se s tim setkaval kdy schvalne cekali az se priblizim a pak tam skocej aby ukazali jakou maji na prechodech prevahu :mad:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku