Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

r.v.


tomasenkoslav

Recommended Posts

Taktéž mám dovoz z FR a bez platné servisky, teď ž vlastně úplně bez servisky. Je mi jasný, že majitele nedohledají a nebudou mu psát milostné dopisy, tudíž se člověk musí sám poptat v Peugeotu. Ale o to mi právě jde a i Ticcinovi...jestli když tam přijedu, řeknou že to na to platí, tak jestli to mám gratis jako od nich nápravu závady či budu muset vypláznout balíček Bedřichů Smetanojc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

Taktéž mám dovoz z FR a bez platné servisky, teď ž vlastně úplně bez servisky. Je mi jasný, že majitele nedohledají a nebudou mu psát milostné dopisy, tudíž se člověk musí sám poptat v Peugeotu. Ale o to mi právě jde a i Ticcinovi...jestli když tam přijedu, řeknou že to na to platí, tak jestli to mám gratis jako od nich nápravu závady či budu muset vypláznout balíček Bedřichů Smetanojc.

no myslím že postup bude takovej - prijedes, reknou ze ti to vymenili (nevymeni, protože to bude OK), pri te prilezitosti ti vymeni jeste neco co se jim hodi a když už tam teda budeš tak ti to nauctují....probudte se jsme v CR:P

......az se mi rozviti kontrolka ABS, tak teprve nekam pojedu a budu to resit

[upravil dne 24.8.07 omegaalfa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaráží mě ještě jedna věc. Chápal bych, kdyby svolávali ročník 2006. Protože teď je polovina roku 2007. Jenže oni to svolávají od roč.2003, což jsou skoro 4 roky starý auta. Asi se to na nich začalo sypat... Jsem zatím v klidu... Počkám na více informací...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Zaráží mě ještě jedna věc. Chápal bych, kdyby svolávali ročník 2006. Protože teď je polovina roku 2007. Jenže oni to svolávají od roč.2003, což jsou skoro 4 roky starý auta. Asi se to na nich začalo sypat... Jsem zatím v klidu... Počkám na více informací...

hasičák v autě máš? neni nic jednoduššího než zajet nebo napsat email do autorizaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Aha, takže v principu jde o to, otevřít kapotu, vytáhnout konektor, vyšroubovat plastovou krabičku s počítačem ABS, do které asi teče a může tam vzniknout zkrat? Práce na 10 minut.

ja nevim co tu řešite , ikdyby to byla prace na hodinu ,furt je zdarma .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pozerám, že všetci ste tu pojedli všetku múdrosť sveta :xvul

Načo si všetci všetko vysvetľujete po svojom keď ani len nemáte tušenia ako zvolávacie akcie fungujú? A potom prečo sa šíria bludné informácie o Peugeotoch :grr

Ďakujem v mene celého Peugeotu :bojim

Keďže už to vyšlo celé najavo snáď ma nepodrbú od importu na Slovensku ak prezradím niečo viac o tejto akcii i keď podľa toho čo som týkal je každému všetko jasné.

Problémom je voda, ktorá sa môže dostať do konektora ABS (na to bola akcia X9F kde sa natieral kostriaci bod ochrannou vrstvou, dávala sa ochranná nálepka na konektor ABS a do konektora ABS sa vtlačila izolačná vazelína, táto akcia bude zrušená).

Ďalším problémom bolo, že ABS bolo stále napájané bez ohľadu na to, či bolo alebo nebolo zapnuté zapaľovanie.

Akcia spočíva v tom, že sa bude domontovávať jedno viacfunkčné relé, ktoré bude privádzať prúd do ABS až po zapnutí zapaľovania, čiže ABS už nebude napájané stále.

Popri tom sa vymení tesnenie konektora ABS, znovu sa natrie kostriaci bod a vyplní sa vazelínou konektor ABS + znovu sa dá nová ochranná nálepka...

V určitých prípadoch sa bude robiť ešte jedna vec ale to si nechám pre seba. Už som ajtak prezradil viac ako dosť.

A samozrejme, bude sa to týkať 307čiek hatchbackov, kombi aj SW. Neviem do ktorého presne dátumu výroby ale pravdepodobne všetky 307ky CAN-VAN.

Zvolávaciu akciu by mal koncesionár vykonať na všetkých autách bez ohľadu, či to auto bolo kúpené doma alebo dovezené zo zahraničia, či je alebo nie je v záruke...

Viac info budem vedieť až za pár dní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: RychJ

Tak nevím,ale včera jsem auto vyzvedl u Peugeot Domanský a mám rok 2003 a nikdo neřekl ani slovo...:myslim

A vooo tom to je. Dokud to neprosákne pořádně, prodejci a servisy se samy neozvou. Proč taky, dělají to zdarma. Případnou výměnu dílů jim uhradí , ale prácičku nidko. Byl jsem už toho svědkem.:D:D

Pokiaľ nevieš ako to chodí v servisoch a v preplácaní zvolávacích akcií nepíš sem neoverené bludy, každá práca, či už garančná alebo zvolávacia akcia je od importéra preplatená !!!

Importéri zatiaľ o tejto akcii nič nevedia nakoľko má prísť až v septembri.

A samozrejme že neoslovia každého, ako si importér vyhľadá majiteľa keď ho auto už zmenilo 4x???

Každý tu všetko vie sakra.

Ospravdlňujem sa za moje výlevy ale už toho mám dosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to hnusoba: ja osobne Ti ďakujem za vysvetlenie, pretože máš pravdu v tom, že niektorí (nebudem menovať) sú múdri ako rádio a takto potom vznikajú neskutočné drby - prepáč za výraz. Len by ma zaujímalo ešte, či sa majiteľ auta má sám prihlásiť u predajcu ak budeš vedieť nejakté pdrobnosti o tejto akcii, ktoré budeš môcť zverejniť, daj nám to vedieť.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 407 rok vyroby 2004 a ted po prutrzi mracen me prestalo fungovat ABS a ESP. Prijdu k autu nastartuji a je to v poradku. Pak zastavim na krizovatce a za chvili to pise ze ABS a ESP nefunguji.Vypnu motor nastartuji a je to v poradku. Myslim ze je to ta zavada kvuli ktere svolavaji 307. Volal jsem do Peugeota a tam me rekli ze 407 svolavat nebudou. Kdyz jim to dam opravit normalne tak si myslim ze to budou desetitisice. Nemuzete nekdo poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A presne takto vznikajú klebety a blbé reči...

Nejde mi na 407ke ABS a na 307čkách je zvolávacia na ABS akcia tak určite bude problém aj u mňa v tom...

A v Peugeote sú debilní inžinieri ktorí zvolajú len 307ky, 407ky netreba...

A hneď môžme rozšíriť ďalšiu klebetu že na všetkých Peugeotoch je problém s ABS !!! Veď minule som menil ABS na 206ke takže ďalšia superoverená informácia, nekupovať Peugeoty kvôli poruchovému ABS :grr

Na 407ke zvykne byť problém buď s vadným snímačom na niektorom kolese alebo so spínačom na brzdovom pedáli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: RychJ

Tak nevím,ale včera jsem auto vyzvedl u Peugeot Domanský a mám rok 2003 a nikdo neřekl ani slovo...:myslim

A vooo tom to je. Dokud to neprosákne pořádně, prodejci a servisy se samy neozvou. Proč taky, dělají to zdarma. Případnou výměnu dílů jim uhradí , ale prácičku nidko. Byl jsem už toho svědkem.:D:D

Pokiaľ nevieš ako to chodí v servisoch a v preplácaní zvolávacích akcií nepíš sem neoverené bludy, každá práca, či už garančná alebo zvolávacia akcia je od importéra preplatená !!!

Importéri zatiaľ o tejto akcii nič nevedia nakoľko má prísť až v septembri.

A samozrejme že neoslovia každého, ako si importér vyhľadá majiteľa keď ho auto už zmenilo 4x???

Každý tu všetko vie sakra.

Ospravdlňujem sa za moje výlevy ale už toho mám dosť.

Tak to byl asi tehdá blud, když se měnila celá palivová soustava cca 2dny. Samo že Peugeot uhradil všechny náhradní díly ale práci???? Možná na Slovensku je to jinak. U každého prodejce jsou nové vozy za co ???? Myslím hodnotově. No přeci za prachy. To nejsou vozy Peugeotu ČR nebo SR, ale musí je koupit každý prodejce a pak prodat. Tzn. vztah Peugeot oficiální dovozce prodá oficiálnímu zástupci, který dostal licenci. Takže jejich servis je fakt asi moc nezajímá. Jsou přeci i prodejci aut, kteří servis vůbec nemaj. No ale už dost. Vždyť o nic nejde, nám to opraví jak píšeš zdarma, a zda jim to někdo zaplatí je mi fuč.:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cat

No jak je je to v mém případě? Jsem 3 majitel. Auto koupené u nás a servisní knížku mám. Rok 2003. :myslim .Servisováno Auto Tichý Ostrava.

Normálně, kde je koupeno, měli by poslat pozvánku. Když ne, tak se připomenout, pokud je to servis Peugeot.

[upravil dne 27/8/07 bigoš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...