Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

r.v.


tomasenkoslav

Recommended Posts

Dříve mi to posílal můj prodejce, ale poté, co jsem nebyl spokojen s jeho servisem tak mlčí. Takže já se to náhodou dozvěděl jinde. Jinak 307 HDI, 1,6 rok 2004. Říkali mi, že musí každého, kdo k nim přijde na servis s autem na kterého se to vztahuje upozornit, ale jestli obesílají sami , to netuším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no asi takhle.....zasedne vědma, zapřemýšlí o tom kdo komu jak do jakého státu auto kdy prodal, kolik mělo majitelů a jaký je poslední majitel a pak vyleze servisní technik na střechu servisu a začne je podle abecedy vyvolávat......v Německu se to týkalo 80 000 aut, tak u nás to může být půlka.....tak tech 40 000 aut přijede do servisu a zaparkuje a naběhne 40 000 mechaniků a na počkání ji to vymění:super:super:super prostě peugeot servis:xvul

[upravil dne 23.8.07 omegaalfa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RychJ

Tak nevím,ale včera jsem auto vyzvedl u Peugeot Domanský a mám rok 2003 a nikdo neřekl ani slovo...:myslim

A vooo tom to je. Dokud to neprosákne pořádně, prodejci a servisy se samy neozvou. Proč taky, dělají to zdarma. Případnou výměnu dílů jim uhradí , ale prácičku nidko. Byl jsem už toho svědkem.:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: RychJ

Tak nevím,ale včera jsem auto vyzvedl u Peugeot Domanský a mám rok 2003 a nikdo neřekl ani slovo...:myslim

A vooo tom to je. Dokud to neprosákne pořádně, prodejci a servisy se samy neozvou. Proč taky, dělají to zdarma. Případnou výměnu dílů jim uhradí , ale prácičku nidko. Byl jsem už toho svědkem.:D:D

Hm, tak aspon nakoupím buřty a nemusím na dříví, počkám až to chytne...:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem koupil svoji 307, tak to byl dovoz a v ČR jsem druhý majitel. V Peugeot servisu mi řekli, že to mělo jít na dvě svolávačky (již dříve), jedna z nich proběhla, ale jedna ještě ne, tak jsem tam s tím byl. Co chci vlastně říct - stačí zajet do servisu Peugeot a dle údajů v databázi zjistí co a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím svoláváním je to tak, jak je psáno výše. Byl jsem náhodou poprvé u Domanského v Kyjích a tam mě sami upozornili, že tahle akce bude. U Domanského ve Stodůlkách jsem si to tak trochu vynutil jako součást prohlídky po xxx. tisících. Nabídka a upozornění na ni z jejich strany nepřišlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jak to bude se mnou? Auto mám z Fr a podle vyjádření Peugeot CZ je servisní knížka neplatná, neboť mi tam chybí razítko prodejce a tudíž je prý záruka v řiti. Hodlám se sice ještě odvolat do Peugeot Fr, ale neočekávám úspěch. Opraví mi to tady zadarmo nebo si to budu muset zaplatit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tě to uklidní tak já má auto koupené tady (1. majitel) a něž jsem kopil tak prodejce sliboval snad i modré z nebe. Servisy a vstřícnost při nich už mu tak nešla - nebo nešla vlastně vůbec, ve svolávačkách nejdřív bordel a po mé výtce raději ticho. tak jsem servis změnil. No, o něco lepší, ale jsme v Česku, takže co si neuděláš sám nebo u toho nejsi tak tomu asi stejně nemůžeš věřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje info z Peugeot Ceska Lipa: svolavacka se tyka vsech 307, zatim opravuji jen auta, ktera prijela na jakykoliv jiny servis a az po nejake dobe svolaji ty, kdo na servise jeste nebyli. Udajne na tuto akci maji 1 rok. A je to pry jen prevence. Takze staci si zajet do servisu a objednat se.

To Michal1: jak jsi dopadl v tom Decine?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

No a jak to bude se mnou? Auto mám z Fr a podle vyjádření Peugeot CZ je servisní knížka neplatná, neboť mi tam chybí razítko prodejce a tudíž je prý záruka v řiti. Hodlám se sice ještě odvolat do Peugeot Fr, ale neočekávám úspěch. Opraví mi to tady zadarmo nebo si to budu muset zaplatit?

jsem na tom stejne......je to pěkná pakárna:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

No a jak to bude se mnou? Auto mám z Fr a podle vyjádření Peugeot CZ je servisní knížka neplatná, neboť mi tam chybí razítko prodejce a tudíž je prý záruka v řiti. Hodlám se sice ještě odvolat do Peugeot Fr, ale neočekávám úspěch. Opraví mi to tady zadarmo nebo si to budu muset zaplatit?

Co se týče svolávačky, tak já ani žádnou servisní knížku nemám. V počítačí se proste podívali, že moje auto tuto prohlídku ještě neabsolvovalo, tak mi ho tam vzali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...